סטיבן אנג'ל
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    הבוגרים    סטיבן אנג'ל

סטיבן אנג'ל

  בוגר Muzik בנתיב יוצר - מפיק

"כל מה שאני רוצה זה להזיז לכולם את הטוסיק".

dj מגיל 15. זה התחיל כשחבר שתמיד היה מבקש ממני את ה"טראנסים החזקים" ביקש שאחליף אותו במסיבת כיתה. באותו ערב נגוז חלומה של אימי המתוקה ל"ד"ר סטיבן אנג'ל"... תיקלטתי במועדונים (לכת, לונה, נטשה) ודאנס ברים שכוחי אל, ברפתות ולולים שונים באזור השרון. למדתי קלידים מגיל 6-12, אבל ברגע שגיליתי את התוכנה "אימפולס טראקר", מציאת סימפולים והנחת קיק וסנר עניינו אותי הרבה יותר מאקורדים וסולמות. למזלי למדתי מוזיקה מרחבת הריקודים. כל הרעיונות שלי באים משם, למדתי משם את הדבר הכי חשוב בעיניי במוזיקה - האינטראקציה עם הקהל. יצירה מוזיקלית טובה נשמעת טוב גם אם מקשיבים לה לבד בבית, או בקונצרט, אבל טראק טוב, שמנוגן בזמן אמת במועדון מפוצץ, יוצר משהו שאי אפשר לשחזר.
 
ל- Muzik הגעתי בעקבות הרצון שלי ליצור דברים מרקידים. כששמעתי ביום פתוח את עמית הכט משווה בין לואי ארמסטרונג ל- dj, ידעתי שהגעתי לאיפה שהייתי צריך להגיע. בביה"ס קיבלתי לא רק את היכולות הטכניות לבצע את מה שרציתי; על הדרך, יצאתי גם עם ראש פתוח, ועם הבנה של אפשרויות העיסוק הנוספות במוזיקה שפתוחות לפניי, ושאותן אני מיישם כיום, בעיקר בתחום ההפקה. Muzik פשוט פירקו לי את זה לתהליך עבודה מסודר.

כרגע אני בתהליך למציאת הקיק המושלם ובמסע לקרחן את גגות תל אביב ולכבוש פסטיבלי מוזיקה בארץ ובעולם עם השבט האתנו-אלקטרוני "סאביה", שהקמתי (יחד עם אור רווה ועידן אגוזי) במסגרת השנה השלישית ללימודים ב- Muzik.

סטיבן אנג'ל
לשירי MP3