מסלולים מקיפים

השאירו פרטים ונחזור אליכם

המוזיקה היא אחד מהתחומים האומנותיים והמקצועיים המורכבים ביותר, עם מגוון רחב של סוגי עשייה ייחודיים באופיים.

במסלולים המקיפים קיימת מטרה ברורה – לתת לכם כמה שיותר ידע, בכמה שיותר תחומים רלוונטיים לעשייה שלכם, בצורה ממקודת ובכמה שפחות זמן. בין אם אתם מתחילים לגמרי, או בעלי ניסיון שרוצים לקחת את הקריירה שלכם לשלב הבא, המסלולים המקיפים מובטחים לתת לכם את הפוש המקצועי שדרכו תוכלו להיכנס לעולם המוזיקה.

דרך המסלולים המקיפים תוכלו להתקמצע בהפקה מוזיקלית, סאונד, מקצועות המוזיקה, עבודה בתוכנות סאונד והפקה ממוחשבות, יצירה וכתיבה של שירים, הפקה ויצירה של מוזיקה אלקטרונית, מוזיקה לסרטים ומדיה וויזואלית, עבודה באולפן ביתי, כתיבה תזמורתית, קידום ושיווק עצמי בתעשייה ועוד תחומים רבים.

לימודי סאונד והפקה למוזיקאים

לימודי סאונד והפקה למוזיקאים

מסלול לימודי סאונד והפקה למוזיקאים מיועד לבעלי רקע מוזיקלי מוצק, השואפים לפתח יכולת עצמאית להפקה וגימור של יצירותיהם, ולפתח את הכישורים הדרושים לעיסוק מקצועי ואמנותי בהפקה מוזיקלית. המסלול הוא ייחודי מסוגו בישראל, ונבדל ממסלולי הלימוד המקובלים בתחום.

קראו עוד
מסלול זמר-יוצר

מסלול זמר-יוצר

מסלול הלימודים זמר – יוצר מיועד למי שרואה בכתיבה ובשירה דרך מרכזית לביטויו העצמי, ומעוניין לעבור, במשך שנתיים אינטנסיביות, תהליך מרתק ותובעני.

קראו עוד
מסלול הפקה מוזיקלית באולפן הביתי

מסלול הפקה מוזיקלית באולפן הביתי

המסלול מיועד להקנות לתלמיד את הידע והמיומנות הדרושים עבור הקמת אולפן מוזיקה ביתי, הפקת מוזיקה בהתבסס על תוכנות מקצועיות והרחבת דרכי היצירה ורכישת יכולת עצמית להקלטה ולהפקה (למוזיקאים פעילים).

קראו עוד
מסלול יסודות מוזיקליים

מסלול יסודות מוזיקליים

המסלול מיועד לבעלי רקע בסיסי בנגינה ו/או בשירה, ומטרתו להקנות לתלמיד ידע ומיומנות בתחום שפת המוזיקה, פיתוח שמיעה מוזיקלית של התלמיד ואת היכולת לזהות את מרכיבי המלודיה, ההרמוניה והקצב ולהקנות לתלמיד שליטה בסיסית בנגינה בקלידים, ככלי שישמש אותו ליישומם של רעיונותיו המוזיקליים.

קראו עוד
המסלול המלא ליוצרי ומפיקי מוזיקה

המסלול המלא ליוצרי ומפיקי מוזיקה

המסלול המלא מיועד למוזיקאים יצירתיים, סקרנים ופתוחים לחדשנות, המבינים כי במאה ה- 21 הולך ונוצר זן חדש של מוזיקאי עצמאי: כזה שאינו רק מנגן, שר ומלחין באמצעים המסורתיים, אלא מסוגל גם ליצור צלילים מקוריים, לסנתז ולסמפל, שולט בתהליכי ההקלטה, עיבוד הצליל, העריכה והמיקס; פתוח לשלב ביצירותיו ובהופעותיו החיות כלים אקוסטיים ואלקטרוניים, אודיו ו-וידאו, ובעל יכולות כוללות של מפיק מוזיקלי.

קראו עוד

השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

Muzik הינו הפורטל המוביל ללימודי מוזיקה, סאונד והפקה מוזיקלית בישראל. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים מעשיים ומסלולים מקיפים אשר יכשירו אתכם ויתנו לכם את הכלים להצליח כמוזיקאים בתעשיית המוזיקה המודרנית בארץ ובעולם, ללא הגבלות יצירתיות וסגנוניות ועם מרצים וותיקים ומנוסים בתעשייה.