לימודי DJ

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ה-DJ מזה שנים הוא בעל התפקיד הפופולארי ביותר בעולם המוזיקה, וזאת עקב הוורסטיליות של התפקיד – אפשר למצוא את הדי ג'יי כמעט בכל מקום: מועדונים, אירועים, מסיבות, ובשנים האחרונות גם כמפיקי הלהיטים הגדולים ביותר בעולם.

בקורסי ה-DJ תלמדו כיצד לתקלט, הן במובן הטכני הכולל היכרות עם הציוד המקצועי, הטכניקות הנדרשות ותוספות שישדרגו לכם את הסט, ועד למובן האנושי של הבנת הקהל שלכם, יצירת צבע אישי בסטים והתאמת הסט לאירוע בו אתם מתקלטים.

קורסי די ג'יי ותקלוט

קורס DJ מקצועי

קורס DJ מקצועי

קורס ה-DJ המקצועי של Muzik מיועד לפתח את המיומנויות הדרושות לעיסוק מקצועי ואמנותי כדי.ג'יי: הקניית שליטה טכנית בפלטפורמות התקלוט הרלוונטיות כיום ובטכניקות התקלוט המרכזיות.

קראו עוד
קורס DJ מתקדם

קורס DJ מתקדם

שדרוג יכולות הנגינה בכלי התקלוט, הקניית טכניקות נגינה מתקדמות (Turntablism), העמקת היכולות לבניית DJ set ועוד.

קראו עוד
סדנת DJ

סדנת DJ

קורס ה-DJ מיועד להקנות לתלמיד יכולות אלה: שליטה בכלי התקלוט (פטיפונים, CDJs, קונטרולר ותוכנת תקלוט) ובטכניקות התקלוט, במטרה לפתח מיומנויות של DJ, ברמה מקצועית.

קראו עוד

השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

Muzik הינו הפורטל המוביל ללימודי מוזיקה, סאונד והפקה מוזיקלית בישראל. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים מעשיים ומסלולים מקיפים אשר יכשירו אתכם ויתנו לכם את הכלים להצליח כמוזיקאים בתעשיית המוזיקה המודרנית בארץ ובעולם, ללא הגבלות יצירתיות וסגנוניות ועם מרצים וותיקים ומנוסים בתעשייה.