לימודי תוכנה ליצירה והפקה מוזיקלית

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מוזיקה כפי שאנו מכירים אותה כיום, עוברת את רוב תהליך ההפקה שלה בצורה ממוחשבת. המחשב שהזדחל לאט אל תוך האולפנים החל משנות ה-80, כיום חלק הכרחי ביותר ביצירה של רוב ככל סוגי המוזיקה שאנחנו מכירים, ובראש התהליך נמצאות תוכנות הסאונד וההפקה (DAW) אשר דרכן הוא מתנהל.

מטרת לימודי תוכנות ה-DAW היא להקנות לכם את הכלים ליצור, להקליט, ולבצע בעצמכם את כל שלבי המפתח בתהליך היצירה וההפקה המוזיקלית, ובכך לפתוח לכם עולם של אפשרויות עשייה מוזיקלית מגוונת, ואף עצמאית – אם תרצו.

קורסים ליצירה והפקה מוזיקלית בתוכנת DAW

קורס קיובייס (Cubase)

קורס קיובייס (Cubase)

קורס הקיובייס מוקדש ללימוד השימוש בתוכנה מנקודת מבטו של המוזיקאי היוצר והמפיק, כאשר כל מרכיב בה נלמד דרך סדרה של תרגילי יצירה.

קראו עוד
קורס אבלטון לייב (Ableton Live)

קורס אבלטון לייב (Ableton Live)

מטרת הסדנה היא לפתח התנסות ומיומנות מעשית במגוון השימושים המוזיקליים המתאפשרים בתוכנה – ככלי יצירה, הפקה, תקלוט, נגינת מוזיקה אלקטרונית, או נגינה כחבר הרכב אינסטרומנטלי לכל דבר.

קראו עוד

השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

Muzik הינו הפורטל המוביל ללימודי מוזיקה, סאונד והפקה מוזיקלית בישראל. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים מעשיים ומסלולים מקיפים אשר יכשירו אתכם ויתנו לכם את הכלים להצליח כמוזיקאים בתעשיית המוזיקה המודרנית בארץ ובעולם, ללא הגבלות יצירתיות וסגנוניות ועם מרצים וותיקים ומנוסים בתעשייה.