לימודי מקצועות המוסיקה

השאירו פרטים ונחזור אליכם

המוזיקה היא לא רק אומנות, אלא גם שפה. שפה אשר אפשר ללמוד איך לדבר, ולהביע את עצמכם ואת הרעיונות והרגשות הכי מורכבים שלכם דרכה. היכולת לתקשר מוזיקלית עם האנשים איתם עובדים, או אפילו ביניכם לבין כלי הנגינה / התוכנה שלכם, היא מבין החשובות בכדי לקחת את המוזיקה שלכם לשלב הבא.

מטרת קורסי מקצועות המוזיקה היא ללמד אתכם את שפת המוזיקה ויסודות ההלחנה, כפי שעוצבו ונקבעו לאורך היסטוריה של מאות שנים, ובכך לאפשר לכם להפוך תופעות ורעיונות מוזיקליים לכלים פרקטיים כחלק מארגז הכלים שלכם כמוזיקאים מקצועיים.

לימודי מקצועות המוסיקה

מסלול יסודות מוזיקליים

מסלול יסודות מוזיקליים

המסלול מיועד לבעלי רקע בסיסי בנגינה ו/או בשירה, ומטרתו להקנות לתלמיד ידע ומיומנות בתחום שפת המוזיקה, פיתוח שמיעה מוזיקלית של התלמיד ואת היכולת לזהות את מרכיבי המלודיה, ההרמוניה והקצב ולהקנות לתלמיד שליטה בסיסית בנגינה בקלידים, ככלי שישמש אותו ליישומם של רעיונותיו המוזיקליים.

קראו עוד
קורס תולדות המוזיקה העכשיווית

קורס תולדות המוזיקה העכשיווית

הקורס הוא הראשון בסדרה של 4 קורסים שנועדו להעשיר ולהעמיק את היכרותו של התלמיד עם זרמים ורעיונות במוזיקה העכשווית בכלל ועם יצירות ויוצרים ספציפיים בפרט – מקורותיהם, דרכי התפתחותם והקשריהם הרחבים בתרבות ובאמנות.

קראו עוד
קורס שפת המוזיקה

קורס שפת המוזיקה

תכנית לימודי קורס שפת המוסיקה א' ב-Muzik נבנתה עבור המוזיקאי היוצר והמפיק, ומיועדת להביא את התלמיד לרמת הבנה תיאורטית ומיומנות מוזיקלית מעשית, שתאפשרנה לו לפתח יצירות מוזיקליות ולשלוט במרכיביהן המלודיים, ההרמוניים והריתמיים.

קראו עוד
קורס קצב

קורס קצב

קורס קצב א ובכלל סדנאות הקצב ב-Muzik נבנו עבור המוזיקאי היוצר והמפיק, ומיועדות לפתח את יכולותיו הרתמיות ולהביא את התלמיד לרמת הבנה תיאורטית ומיומנות רתמית מעשית, שתאפשרנה לו לקרוא ולכתוב קצב, לפתח את האלמנטים הקצביים ביצירות מוזיקליות ולשלוט במרכיביהן, לפתח קואורדינציה רתמית ואף יכולת אלתור במימד זמן מוגדר ושאינו מוגדר.

קראו עוד
קורס נגינה בהרכב ריתם סקשן

קורס נגינה בהרכב ריתם סקשן

הסדנה מיועדת לספק לסטודנט התנסות והתמקצעות בנגינה מדויקת ומתואמת במסגרת יחידת קצב (rhythm section), לפתח את התקשורת שלו עם נגנים אחרים ואת יכולתו להשתלב כנגן הרכב בז'אנרים המרכזיים במוזיקה הפופולארית.

קראו עוד
קורס נגינה בגיטרה

קורס נגינה בגיטרה

הסדנה היא הראשונה בסדרה של 3 סדנאות, המיועדות לפתח את שליטתו הטכנית של הגיטריסט בכלי האישי שלו ולקשר בין מיומנויות הנגינה המעשיות לבין השפה המוזיקלית התיאורטית.

קראו עוד
קורס הרמוניה

קורס הרמוניה

הסדנה מיועדת ל-Singer-Songwriters, המלווים את שירתם בנגינה בגיטרה / פסנתר. מטרתה היא לפתח טכניקות נגינה ותפקידי ליווי עצמי, התומכים בשירה.

קראו עוד
קורס נגינה בהרכב עצמאי

קורס נגינה בהרכב עצמאי

המסגרת מיועדת לספק לסטודנטים אפשרות להפיק את עצמם אל במה באופן חופשי, בסגנון הנתון לבחירתם ובהרכב שהם יוצרים יחד עם סטודנטים אחרים.

קראו עוד
קורס הלחנה וקומפוזיציה

קורס הלחנה וקומפוזיציה

מטרת סדנת הלחנה למתקדמים א' היא להקנות לסטודנט ידע ושליטה בצורות מוזיקליות עיקריות במוזיקה הקלאסית, מהמאה ה- 16 ועד ימינו, כדי שיוכל לקבל כלים קומפוזיטוריים נוספים ולהרחיב בכך את דרכי יצירתו המקורית.

קראו עוד
קורס אלתור יצירתי

קורס אלתור יצירתי

סדנת האלתור מיועדת לפתוח לתלמידיה צוהר רחב לעולם האלתור דרך: הבנת מרכיבי האלתור, היכרות עם סגנונות וזרמים שונים באלתור, חשיפה לכיוונים חדשים בעשייה המוזיקלית והקניית דרכי תרגול יצירתי.

קראו עוד

השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם

Muzik הינו הפורטל המוביל ללימודי מוזיקה, סאונד והפקה מוזיקלית בישראל. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של קורסים מעשיים ומסלולים מקיפים אשר יכשירו אתכם ויתנו לכם את הכלים להצליח כמוזיקאים בתעשיית המוזיקה המודרנית בארץ ובעולם, ללא הגבלות יצירתיות וסגנוניות ועם מרצים וותיקים ומנוסים בתעשייה.