עידו לדרמן
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    הבוגרים    עידו לדרמן

עידו לדרמן

  בוגר מסלול Open Muzik

זמר, יוצר, מלחין ומפיק מוזיקלי. סולן להקת "אמסטפ" ובסיסט של "התקווה 6". בשנת 2009 פתח גם בקריירה עצמאית, והוציא אלבום סולו ראשון שהופק, הוקלט ומוקסס ברובו ע"י המפיק איתן בן חורין באורלנדו, פלורידה. שני שירים מן האלבום הוקלטו בארץ, האחד בהפקת ארקדי דוכין והשני בהפקת אסף אמדורסקי.
 
"באתי ל- Muzik כדי למקצע את יכולותיי ולפתח את השפה המקצועית שלי עם האנשים מולם אני עובד, אם זה הנגנים בחזרות, אנשי הסאונד באולפנים, האמנים שאיתם אני עובד, המפיקים שעובדים איתי וכו'. היה לי חשוב להבין כל דבר שנעשה סביבי כדי שאוכל גם להשפיע על סך העשייה של המוזיקה שלי, וכך נהיה!
 
קיבלתי ב- Muzik את היכולת לדבר עם אנשי הסאונד איתם אני עובד בשפה מקצועית, ולהסביר בדיוק איך אני רוצה להישמע בהופעה ובהקלטה. יצאתי עם היכולת להסביר בקלות ובבהירות לנגנים שלי מה אני רוצה לשמוע מהם. קיבלתי ביטחון בעבודה מול אמנים שאני מפיק, שהרבה מהם עלו עלי בהבנה בשפת המוזיקה, וכעת אני יכול מגובה העיניים לכוון ולהשיג את המטרה שלי בצורה טובה יותר.

כמו כן, ואולי הנכס הגדול ביותר, הוא שלמדתי לייצר סקיצות ברמה טובה באולפן הביתי שבניתי בעקבות הלימודים ב- Muzik, מה שחסך לי חדשים של עבודה עם נגנים בחדרי חזרות כהכנה להקלטת האלבום שלי. כל עבודת ה- preproduction של כל הכלים שהשתתפו באלבום נעשתה אצלי בבית ונשלחה לקבלת משוב למפיק שלי בארה"ב. אם לא הייתי לומד ב- Muzik להקליט ולמקסס באמצעות המחשב בבית, לא הייתי יכול לעשות את מה שעשיתי ולהרשות לעצמי לעבוד על אלבום הבכורה בחו"ל. נקודה!
בימים אלה מתנגן הסינגל הראשון מתוך האלבום החדש ,"האור בעיניים", בתחנות הרדיו ואת הקליפ ניתן לראות בערוץ 24 ובפורטלים המובילים, ואני נמצא בעיצומו של סיבוב הופעות לקידום האלבום.

עידו לדרמן