עידן אגוזי
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    הבוגרים    עידן אגוזי

עידן אגוזי

  בוגר Muzik בנתיב יוצר – מפיק

יוצר מוזיקה אלקטרונית. שותף בפרויקטים : Sabaya, dummy clitsו- קוסאמחשי 7000 – כולם הרכבים אלקטרוניים חיים בהם הלפטופ הוא מרכיב עיקרי בהופעה. 
תמיד נמשכתי לעולם המוזיקה, אבל עד שהגעתי ל- Muzik לא ניגנתי על כלי כלשהו. כשטיילתי בדרום אמריקה התחלתי לתקלט במסיבות טראנס עם מוזיקה שצרבתי מנגן ה- MP3 שלי. כשחזרתי לארץ התעניינתי בלימודים במסלול ה- Dj-Producer  של Muzik, אך עדיין היו לי לבטים, והעדפתי ללמוד תקשורת חזותית ב"בצלאל". העברתי שם חודש, והחלטתי לפרוש לטובת לימודי המוזיקה. אחרי חצי שנה במסלול ה- Dj-Producer הבנתי שאני רוצה לצלול יותר עמוק לתוך העולם הזה, והמשכתי ללימודים מלאים לתואר בוגר Muzik.
כיום, לאחר שסיימתי את לימודיי, אני ממשיך ליצור ובעיקר להופיע כמה שיותר במסגרת פרוייקטים שהתחילו כחלק מתכנית הלימודים ב- Muzik. עם "סבאיה" כבר הופענו במסגרת אירועים גדולים כקטנים בכל הארץ, כמו ה"מיוזיק רום", " לימה לימה", קינסי, פסטיבל הדיג' ופסטיבל Free Spirit בכינרת. עם Dummy Clits  ניגנו ב"ברזילי" וב"בלוק" והתארחנו ברדיו FM106 בתכנית הדאב סטפ השבועית של סקילטון.
Muzik תמיד שידר אווירה מאוד ביתית ואינטימית. כולם מכירים את כולם ויש לך את ההזדמנות הנדירה ללמוד ולעבוד עם אנשי מקצוע מאוד מוכשרים. הלימודים בביה"ס נתנו לי את הכלים להתחיל ליצור ולהופיע עם המוזיקה שלי. שיתופי פעולה עם המורים בבית ספר ועם חברי לכיתה היו החלק הממצה והמהנה ביותר בלימודים ולמדתי הרבה מהתנסות מעשית במגוון רחב של עשייה מוזיקלית.

עידן אגוזי
לשירי MP3