קליפ חדש לרונה גפן  – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    קליפ חדש לרונה גפן

קליפ חדש לרונה גפן

  רונה גפן, מוזיקאית ואמנית מיצב, בוגרת Muzik, ממשיכה לספק לנו רגעי הנאה. כמעט שנתיים אחרי שהוציאה את אלבום הבכורה המדהים שלה, Bilono, יוצא כעת קליפ לשיר Bitches מאותו אלבום, שיצר אמן המדיה והוויג'יי טטסו מוקוג'ימה, ביחד עם רקדנית בת שבע טומו סון - http://www.youtube.com/watch?v=AAcyj8OFLcc
רונה: "האמת שלא ממש הייתי מעורבת בקליפ. נפגשתי עם טטסו וטומו והם ביקשו להשתמש בשיר בשביל וידאו לתחרות שתתקיים באוגוסט בבואנוס איירס, כמובן שהסכמתי ואני מאוד מרוצה מהתוצאה. את הרעיון לקליפ הגה טטסו וטומו אחראית על הכוריאוגרפיה והריקוד, אלה אנשים שפשוט תענוג לעבוד איתם מבחינת מקצועיות, אדיבות ומהירות עבודה. טטסו ספציפית עובד במהירות האור בערך.
התחלתי לעבוד עם טטסו בזמן האחרון כחלק מהרכב ההופעות החדש שלי שכולל גם את אורי ליכטיק (התותח). זה הרכב שאני מאוד שלמה איתו מבחינת מוזיקה וסאונד, והשילוב עם הויז'ואל של טטסו (שמגיע עם חוש קצב מעולה ועולם דימויים עם גוון אורבני מאוד חזק) מוסיף לכל הבאסים, הדיסטורשנים והמקצבים שאורי ואני משחקים איתם עוד אלמנט מאוד רלבנטי, מאוד אור-קולי אם לשאול לרגע ממגדל דוד. אנחנו רק בתחילת הדרך המשותפת וכבר עובדים על קליפ שני, ל- Wetting Party, גם הוא מ Bilono. אני מאמינה שאם המצב הפוליטי לא יהרוס לישראלים את יחסי הציבור בחו"ל, תוך שנה-שנתיים אנחנו משתלטים על העולם. הגיע הזמן". :-)
 
קליפ חדש לרונה גפן  – חדשות מוזיקה