קליפ חדש לפאניק אנסמבל – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    קליפ חדש לפאניק אנסמבל

קליפ חדש לפאניק אנסמבל

  Spring In Your Heart, אשר יצא כסינגל הראשון מאלבום הבכורה עטור השבחים של פאניק אנסמבל, הוא שיר קסום ומשכר שמגיע כמו נחמה מתוקה להזכיר שהאביב עוד מעט בפתח. המילים נכתבו על ידי סולנית ההרכב יעל קראוס, בשיתוף עם ברק פלדמן (שכותב גם עבור יוני בלוך) ונועה גולנדסקי. השיר הולחן על ידי מייסד ההרכב רועי ירקוני (בוגר Muzik).
 
Spring In Your Heart נבחר כפיינליסט בתחרות המוסיקה העצמאית IMA בקטגוריית ה"פולק / סינגר סונגרייטר". צוות השופטים בתחרות כלל אמנים כמו פיטר גבריאל, סוזן וגה, רוג'ר דלטרי, גרייס ג'ונס, באדי גאי ועוד. בנוסף, השיר הביא את פאניק אנסמבל לשלב הגמר בתחרות השירים של מייק פינדר, ממייסדי מודי בלוז. השיר גם שולב בפסקול סדרת המסע האקולוגית "צומת דרכים" ששודרה בערוץ 8 של HOT.
 
הקליפ החדש, בבימויה ועיצובה של מירב שחם, הינו קליפ אנימציה ומהווה המשך ישיר לעבודת עיצוב העטיפה שמירב עשתה בדיסק הבכורה של פאניק אנסמבל. התסריט, שנכתב על-ידה ובעזרתם של איה בכור וגיא טמם, מתמקד בשלוש נשים - לכל אישה עולם עשיר ומסתורי משלה, עם יסוד המניע אותו: אש, אדמה ומים. כל אישה שולטת ביסוד שלה ומחוברת אליו: אחת מדליקה כל מה שמתחשק לה, השנייה גורמת לאבנים לקפוץ ולאדמה לרעוד והשלישית מפלרטטת עם יצורי המים. לכל אחת מצטרף בעל חיים השייך לעולם הפנימי שלה וליסוד עליו היא שולטת. דרכיהן של השלוש מצטלבות עד אשר הן מגיעות לבקתה חשוכה ומוזרה. בסופו של  דבר הנשים מפיחות חיים ואור בבקתה בעזרת המוזיקה והשליטה שלהן בשלושת היסודות.
לצפיה בקליפ: http://www.youtube.com/watch?v=d418LhfGnx8
 
קליפ חדש לפאניק אנסמבל – חדשות מוזיקה