קובייה הונגרית – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    קובייה הונגרית

קובייה הונגרית

  זיו מטושקה, אושיית טקנו בלילה, מפיק ופרוגרמר מבוקש ביום... מבכירי המרצים ב - Muzik פורש בפנינו את משנתו המוסיקלית.

איך תתאר את הקורסים שלך?

הקורסים שלי עוסקים בהקניית מיומנויות תכנות בעולם של ייצור סאונדים ומהווים את אבני היסוד של היצירה האלקטרונית. בשנה הראשונה עוסקים בתחום הנע בין תכנות סאונד ועד לפרוגרמינג שזהו בעצם תהליך הנגינה המודרנית באמצעות המחשב.
בשנה השנייה ההתמקדות היא בהפקה ובסטיילינג, כלומר הבנת האסתטיקה והדיסיפלינה האלקטרונית דרך דוגמאות של הפקות חשובות בסוף המאה העשרים ותחילת המאה העשרים ואחת. השיעורים מלווים בסימולציות של הפקות חשובות וכן בהתפתחויות סגנוניות כגון המצאת ההאוס דרך הנסיבות התקופתיות.

מה החשיבות של ידע טכני וסינטזה למוסיקאי בימינו?

הידע הטכני והסינטזה הם פאלטת הצבעים של המוסיקאי העכשווי. כפי שאמן פלסטי מודע לכל גווני הצבע העומדים לרשותו לצורך הבעה אומנותית, כך המוסיקאי המודרני משתמש בהבנה הצלילית וביכולת שלו לסנטז סאונד חדש על מנת למצוא צבעים וגוונים חדשים במוסיקה המודרנית.

מה האינפוט שלך בקורס? איך האני המוסיקלי שלך משתקף בהוראה ב-Muzik?

היותי אומן פעיל מאפשרת לי להביא את הפעילות המוסיקלית היומיומית שלי אל המתודיקה של ההוראה. מאחר וצמחתי על ברכי המוסיקה האלקטרונית ונכחתי בכל אחת מהמהפיכות המוסיקליות אותן אני מלמד - אני מביא את הניסיון הזה להוראה.


מה החזון המוסיקלי שלך לגבי Muzik?

אני מאמין ש-Muzik מנפיק את הדור החדש של מוסיקאים יוצרים בארץ ובעולם ובאמצעות הידע והכלים שהם רוכשים כאן - הם יהוו חוליה חשובה בהתפתחות תעשיית המוסיקה העתידית.


איפה אפשר לשמוע דברים אחרונים שעשית ובכלל מוסיקה שהשתתפת ביצירתה?

אני מנגן סטים על לייב (Abelton) במסגרת ליין ה"מורנינג מייהם" ובמסיבות טקנו. ברדיו רצות כמה הפקות שלקחתי בהן חלק – החל מ-“Enjoy the Sheket" (המש-אפ בין "שקט" של בלגאן ו-“Enjoy the Silence" של דפש-מוד) והקאבר ל"שרה" של אלונה דניאל, ועד האלבום החדש של ערן צור והרכב הבנות החדש "פופ אפ". אני שותף פעיל ויוצר בלייבל "בונא מיוזיק", ולכן אני מעורב בכל הפקה שיוצאת לרדיו מהלייבל שלנו.
קובייה הונגרית – חדשות מוזיקה