עומר טייאר עם הגב לקיר – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    עומר טייאר עם הגב לקיר

עומר טייאר עם הגב לקיר

  לקראת השקת אלבום האוסף החדש של תלמידי Muzik, Selected Works 7, יש לנו סינגל ראשון עבורכם – השיר "הגב לקיר" של עומר טייאר.   
 
למי שעדיין לא מכיר את עומר – בבקשה: בן 28, זמר, יוצר, מפיק מוזיקלי, DJ, מגיע לקדמת הבמה אחרי שנים של עשייה מאחורי הקלעים, בישראל ובאנגליה.
 
עומר גדל במושב יד-נתן, רחוק מהסצנה התל-אביבית. מיד אחרי הצבא החל ללמוד ב - Muzik ולתקלט בברים ומועדונים. אחרי שנתיים חתך ללונדון, בילה באולפניה, חזר לתל אביב ובשנה שעברה סיים את מסלול לימודיו ב - Muzik.
 
"השיר 'הגב לקיר' מספר על החוויה של לחצי היומיום בשגרה שהיתה לי בלונדון. מתבקש לבוא ולומר ששהות בחו"ל הייתה מדהימה, אבל לי היה קשה והרגשתי לפעמים כמו עכבר במבוך. למדתי וספגתי הרבה, ואני לא מצטער על ההתנסות, אבל ההתמודדות לא הייתה פשוטה".
 
בימים אלה משלים עומר את המיקסים האחרונים באלבום הבכורה שלו, עליו עבד, בהפקתם של חבריו ללימודים, אולג איבניצקי וגיא שביט, במסגרת פרויקט הגמר של לימודיו ב - Muzik, ובמקביל הוא עומד לצאת במסע הופעות המבוסס על חומרי האלבום. את הופעת הבכורה יקיים עומר במסגרת ערב השקת ה - Selected Works החדש, במוצאי שבת, 29.5.10, 20:30, ב"שמונה", דרך אילת 8 תל אביב.
עומר טייאר עם הגב לקיר – חדשות מוזיקה