עדי דויטש בסלונה – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    עדי דויטש בסלונה

עדי דויטש בסלונה

  תלמידי Muzik, שזכו ללמוד אצל עדי דויטש בשיעורי שפת המוזיקה, פיתוח שמיעה ומקלדת, כבר נוכחו כי הבחורה המקסימה, הקטנה, השקטה והאינטליגנטית הזו היא מורה מדהימה. כעת, יש לנו הזדמנות להכיר פן נוסף באישיותה המוזיקלית – עדי יוצאת במופע משיריה המקוריים!
עדי דויטש היא מוזיקאית רב תחומית, בוגרת האקדמיה למוזיקה בירושלים. בשנים האחרונות השתלבה בשדה התיאטרון. לאחר פרוייקט הלחנת שירים להצגות ילדים בעבר, ניהלה מוזיקלית ועיבדה (יחד עם רפי קדישזון) את שירי ההצגה "שירת העצבים", זוכת פרס הצגת הבידור הטובה ביותר לשנת 2009, ומלווה אותה על פסנתר מאז ועוד היום. כעת היא עובדת על פראפרזה למחזה "ליזיסטרטה" של המחזאי היווני אריסטופאנס ועל הצגת ילדים נוספת עפ"י רעיון של אפרים סידון, שיראו אור בתחילת השנה הבאה.
במקביל, עדי תזמרה ומנגנת עם התזמורות הסימפונית חיפה, הקאמרית הקיבוצית, קאמרטה ירושלים, סימפונט רעננה, סינפונייטה ב"ש ועוד לערבים שונים, ביניהם קונצרט של ריטה בפתיחת פסטיבל התמר, קונצרט פתיחת פסטיבל הסרטים ועוד. לאחרונה בוצעה יצירתה, "נושא ווריאציות" לפסנתר סולו, בקונצרט במרכז המוזיקה משכנות שאננים בירושלים. עדי נגעה גם בתחום הטקסט - בערב משירי מרדכי זעירא כתבה מלים ללחן שנמצא בעזבונותיו - "מיתת נשיקה". הערב, שהועלה במשך השנתיים האחרונות, הוקלט ויצא על דיסק הנקרא "מוזיקת לילה זעירא".
אבל מאז שנת 2006, בה הופיעה עם שיריה בקאמלוט ת"א ז"ל, לא יצאה עדי החוצה כמוזיקאית המבצעת את שיריה המקוריים. העוול הזה יבוא על תיקונו ביום שני, ה - 12.7, 22:00 (בדיוק!), ב"סלונה" (תרצה 17 יפו): עדי תעלה מופע קצר של שיריה, שהולחנו - רובם ככולם - על פסנתר. כל הלחנים שלה, למילים שלה וקצת של אחרים. ינגנו שלושה מוכשרים -

איתמר נבו - גיטרה/קלרינט
נועם אלרון - קונטרבס
תומר עינת - כינור
ועדי תשיר ותלווה את עצמה בפסנתר.

לפני עדי יפתח את הערב אדם בן עזרא על הקונטרבס.  
 
לצפייה בהזמנה

אתם מוזמנים.
עדי דויטש בסלונה – חדשות מוזיקה