עבודה שחורה – מסיבת ההשקה – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    עבודה שחורה – מסיבת ההשקה

עבודה שחורה – מסיבת ההשקה

  ביום רביעי, 29.8, תיערך באברקסס מסיבת ההשקה ל"עבודה שחורה", אלבום המחווה שהפיקו תלמידי Muzik ל"אהוד בנאי והפליטים" המופתי. האלבום עצמו ייצא לאור ביום א' הקרוב, 6.8, וניתן יהיה להאזין לכולו בחינם בבנד קמפ, !Stay tuned
הסינגל הראשון מתוך האלבום, "ממשיך לנסוע", בביצועה של לונא אבו נסאר, יצא לפני כשלושה שבועות, ומאז הספיק להיכנס לפלייליסט של גלגל"צ, לקצור מחמאות ולעורר סקרנות ועניין לקראת האלבום השלם:
"איזה כיף להיתקל בקאברים שלא מביישים את המקור. לקראת אלבום ביצועים אקוסטיים חדש ו-25 שנים אחרי אלבום הבכורה עם הפליטים, זוכה אהוד בנאי לגרסת כיסוי מצוינת. מדובר בסינגל ראשון מתוך "עבודה שחורה", אלבום המחווה ל"אהוד בנאי והפליטים" שמבוצע כולו על ידי סטודנטים להפקה מוזיקלית בביה"ס Muzik".
מתוך מאקו

"הסינגל ראשון מתוך פרוייקט המחווה לאלבום "אהוד בנאי והפליטים" יצא בביצוע הזמרת הצעירה לונא אבו נסאר. האלבום שכולל שירים כמו כמו "עיר מקלט", "עבודה שחורה", "זמנך עבר", "עגל הזהב" ו"ערבב את הטיח" יצא בקרוב מחדש בביצוע חבורה של סטודנטים מוכשרים."
מתוך Mynet

במסיבת ההשקה, שתיערך כאמור באברקסס, יבוצעו לראשונה 4 משירי האלבום ב - live:
עבודה שחורה- סול סלמון
ממשיך לנסוע - לונא אבו נסאר
עיר מקלט - ליאור טף
עגל הזהב - יותם בקר
דם - אלי סיבוני

נגנים: אלי סיבוני, יותם בקר, לונא אבו נסאר – גיטרות; יונתן דיין – בס; נינה ריאזנוב – קלידים; מוטי בן ברוך – תופים.

כמה מלים מדורון פלסקוב, מנחה הפרויקט: ״אהוד בנאי והפליטים״ הוא אלבום ששינה את חיי. אני זוכר את עצמי כנער, מהופנט מעוצמתה של היצירה המוזיקלית - הן מבחינת הסאונד, שהפגיש את המצלול הניו-וייבי האירופאי עם האלמנטים המזרח תיכוניים והן מבחינת הטקסטים החברתיים, הנוקבים, העוסקים בפניה הפחות ״יפים״ של החברה הישראלית, כמו גם על מסעות אישיים וחיפוש אחר שלווה פנימית ומקלט.
כשהתבקשתי להנחות את פרויקט המחווה, היה טבעי שאבחר באלבום הזה ואחשוף אותו בפני דור המוזיקאים הצעיר, כאשר המציאות החברתית היא זו שחיברה בין הטקסטים הנוקבים של אהוד בנאי לבין הסטודנטים המוכשרים שליוויתי בפרויקט. מעבר לתהליך העבודה עצמו, המפגש עם אהוד בנאי, בו הקשבנו לאלבום המחווה יחד עם הסטודנטים, היה מאד מרגש והיווה עבורי סגירת מעגל."

אתם מוזמנים לחגוג איתנו!

יום רביעי, 21:30 אברקסס, לילינבלום 40 תל אביב

הבאנדקאמפ של "עבודה שחורה"
עבודה שחורה – מסיבת ההשקה – חדשות מוזיקה