סדנת אמן עם Daddy Freddy – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    סדנת אמן עם Daddy Freddy

סדנת אמן עם Daddy Freddy

  Muzik גאה להמשיך את מסורת סדנאות האמן עם מוזיקאים מובילים בסצנת הרגאיי העולמית. לאחר שבשנים האחרונות התארחו בביה"ס General Levy, Iration Stepass, Mad Professor ו- Topcat, אתם מוזמנים לחוות איתנו את Daddy Freddy, האיש והתופעה, הנחשב לראפר המהיר בעולם (שבר 4 פעמים את השיא העולמי לראפרים, והעמידו על 598 הברות לדקה!!!).

דדי פרדי (או בשמו המקורי – פרדריק נלסון), הוא אחד מהווקאליסטים הבולטים בעולם בתחום הראגא. כמי שגדל בבירת הרגאיי - טרנצ'טאון, ג'מאיקה – הוא ספג ניחוחות של ראגאמאפין מגיל צעיר משכניו, ביניהם קוקסון דוד ורנקינג ג'ו. כששיחרר ב- 1986 (בגיל 21) את הראשון מתשעת אלבומיו, 6 מהשירים בו כיכבו ב- top ten הג'מאיקני. משם המשיך לאנגליה, והוציא יחד עם Asher D את האלבום "ראגאמאפין היפ הופ", שיצר למעשה סגנון חדש, המשלב בין הראגא הג'מאיקני להיפ הופ האמריקאי, והביא לפרדי מגוון שיתופי פעולה, ביניהם עם ד"ר דרה, דיוויד מורלס ונורמן קוק (פאטבוי סלים). עד היום, זהו אחד מהאלבומים המסומפלים ביותר בז'אנר, ואת קולו הייחודי של פרדי תוכלו לשמוע בין השאר בעבודותיהם של הפרודיג'י, Salt'n'Pepa ו- Krs One. 

פרדי יופיע ב- 3 בדמצבר במועדון הברזילי, וערב לפני כן תוכלו לפגוש אותו בסדנת האמן ב- Muzik, אותה ימקד באמנות המאש אפ שבין מילות ראגא לבין ביטים מז'אנרים אחרים. כמו כן, כמי שהיה חלוץ במעבר שבין הז'אנרים השונים במשך כרבע מאה, ידבר פרדי על האופן בו הוא רואה את התפתחות הרגאיי, מהשפעת ההיפ הופ, דרך ג'אנגל ועד לדאבסטפ. סדנת חובה לכל חובב מוזיקה שחורה בכלל, ורגאיי בפרט!

Daddy Freddy בסדנת אמן – יום ד', 2.12.09, 20:00, Muzik, בן שמן 4 תל אביב. הכניסה חינם אך מספר המקומות מוגבל. להזמנת מקומות מראש – 03-6961011.
http://www.daddyfreddy.net/
סדנת אמן עם Daddy Freddy – חדשות מוזיקה