סדנת אמן עם שקלטון – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    סדנת אמן עם שקלטון

סדנת אמן עם שקלטון

  ביום חמישי , ה - 8 לאפריל יגיע לתל אביב בפעם הראשונה לסדנת אמן חד- פעמית בבית ספר מיוזיק, כחלק מטור עולמי אקסקלוסיבי מחוץ לגבולות אירופה,אחד מהמפיקים המקוריים והמסתוריים ביותר בתבל, המווריק בכבודו ובעצמו,שקלטון!!!
הסיפור שלנו מתחיל בערב לונדוני חורפי בשנת 2004, בו נפגשו שקלטון ואפלבים. הם סיימו לשתות את כוס התה שלהם ונתנו אור ירוק להקמת לייבל החזון שלהם "סקאל דיסקו", בו הם עתידיים לשחרר מוזיקה שלא נשמעת כמו שום דבר אחר, סאונד שיחבר את הטכנו הברלינאי העמוק והדאבסטפ הלונדוני האלים, מוזיקה בעלת באסים עמוקים וכבדים, מקצבים אפריקאיים שבטיים ומוטיבים ים תיכוניים. הם ישתמשו בשפה עיצובית ייחודית שתעביר את תחושת האפוקליפסה המוזיקלית, על גבי עטיפות הריליסים ישולבו מוטיבים מסתוריים ואפלים כגון שימוש בסמלים של פרעוני מצרים.
שקלטון לדעת רבים נחשב כיום ליוצר הדאבסטפ הטוב בעולם, אך בדיוק כמו פילוסוף גדול, שקלטון ככל הנראה יאמר שלא הבינו את כוונתו, ולראייה בשנה האחרונה הוא משחרר אלבום קטלני בלייבל המינימל המלכותי פרלון. באלבום זה ("3 אי.פיז") הוא מותח את היצירה המוזיקלית שלו עוד קצת עד למקום שבו קשה לזהות האם זה דאבסטפ? טכנו? או בכלל משהו אחר לגמרי?
הקטעים שהפיק מנוגנים על ידי קשת רחבה של תקליטנים, מתקליטני טכנו האוס ומינימל כקאסי וריקרדו וילאלובוס, האחרון גם הפיק איתו את "דם על הידיים" המבריק שהוכתר כאחד מהאי.פיז הטובים של העשור האחרון, ועד תקליטני דאבסטפ גדולים כ-סקובה וסקרים.
שקלטון יגיע לסדנת אמן של שעתיים בה ידבר על הדרך המעניינת שלו
ביחד עם פרויקטים פתוחים מגניבים שעובד עליהם וכו'..
הולך להיות ערב מעניין במיוחד ולא כדאי לפספס!
 
יום חמישי הקרוב 8.4.10, בבית ספר מיוזיק  בשעה 19:00 | בן שמן 4, ת"א
 

הכניסה חופשית אך מספר המקומות מוגבל לכן רצוי להתקשר ולהבטיח את מקומכם : 03-6961011

סדנת אמן עם שקלטון – חדשות מוזיקה