ניצוצות בסוכות  – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    ניצוצות בסוכות

ניצוצות בסוכות

  "יהודה וישראל" הוא מועדון נוער חדש, עם שליחות – לטפח בני נוער, בין השאר ע"י העשרה אמנותית, על מנת שאלה יובילו שינוי חברתי. על הצד המוזיקלי במועדון אמונים מדריכי Muzik. 

בחול המועד סוכות, 06-07/10, ייפתח המועדון את שעריו וייתן הרבה כבוד לאמנויות הבמה ולא פחות ריספקט לבני הנוער - בכל שעה ייערכו במועדון סדנאות והופעות של מיטב אמני הבמה בישראל, שבשיתוף בני הנוער ירביצו באושפיזינים את תורת הברייקדנס, תיאטרון הפלייבק והדרמה, היפ הופ, כתיבה יצירתית ומוזיקה. את הסדנאות וההופעות יעביר צוות "חכמי הבמה" המלומד - ג'וני, שרון רג'יניאנו, נדב בשם, יהלי סובול ומדריכי Muzik – טל גורדון, נעה וקס, נטע וינר, טל אלון ועומר טייאר. 

הפסטיבל, תחת השם "ניצוצות", נועד לא רק בשביל לעשות לבני הנוער את החג שמח אלא גם כדי לעזור להם לעשות חג שמח לאחרים.

במהלך הפסטיבל נותנים יהודה וישראל לכל בן נוער הזדמנות לעלות לבמה ולקבל 50,000 ₪ שיעזרו לו להוביל שינוי חברתי. בשביל לקבל את הזכות להנהיג את השינוי יהיה עליו להציע רעיון לפעילות חברתית שמשלבת את אומנויות הבמה, בסימן גישור על פערים בחברה ואחדות ישראל (חילונים ודתיים, עולים חדשים וצברים...).
הרעיונות שייבחרו מבין כל הרעיונות שיעלו על הבמה יקבלו תקציב של 50,000 ₪, יופקו ע"י יהודה וישראל בהנהגת הוגי הרעיון ויעניקו לבעליהם פרס שווה במיוחד.

פרטים נוספים בבלוג blog.yandi.org.il וב- facebook.com/yehudaveisrael.
בהצלחה!
 
ניצוצות בסוכות  – חדשות מוזיקה