נגן? מסלול שהוא רק שלך! – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    נגן? מסלול שהוא רק שלך!

נגן? מסלול שהוא רק שלך!

 
Muzik גאה להשיק מסלול חדש- מסלול נגן.
המסלול מיועד לנגני גיטרה, בס, תופים, קלידים, כלי נשיפה או לפטופ, השואפים לפתח את כישורי הנגינה שלהם לרמה אמנותית ומקצועית, בתחומי המוזיקה העכשווית – בלוז, רוק, מטאל, פופ, פאנק, R&B, רגאיי, אלקטרוניקה והמוזיקה האקספרימנטאלית לגווניה

ייחודו של המסלול טמון באלמנטים הבאים

 • שילוב בין שיעורי נגינה אישיים, סדנאות קבוצתיות והרכבים, באמצעותם מפתח התלמיד את שליטתו הטכנית בכלי הנגינה, את יכולתו לאלתר ואת התקשורת שלו עם נגנים אחריםלבין לימודים מעמיקים של תיאוריה מוזיקלית, הרמוניה, קצב, פיתוח שמיעה ועיבוד.


 • דגש על פיתוח היצירתיות בנגינה ועל יכולתו של הנגן לא רק לבצע היטב, אלא גם ליצור קומפוזיציה בזמן אמת מתוך נגינתו - למצות את הפוטנציאל היצירתי הטמון בכלי, תוך חיפוש מתמיד אחר חדשנות מוזיקלית ופיתוח יכולות להפקת צליל ייחודי וגיבוש סגנון אישי.  
  
 • 
צוות מורים מעולה, בראשותו של אלברט בגר,חתן פרס ראש הממשלה לקומפוזיציה בג'אז, ומי שנחשב לאחד המוזיקאים המובילים בעולם בתחום האלתור החופשי והנגינה היצירתית.

     
 • 
הלימודים מתקיימים בסביבה מצוידת היטב, הכוללת אולפנים מקצועיים וחדרי חזרות, באופן המאפשר לתלמיד לשתף פעולה עם תלמידי מסלולי היצירה, הסאונד וההפקה המוזיקלית בביה"ס

התלמיד האופייני במסלול מגיע אליו עם רקע של מספר שנות נגינה, בין בעצמו ובין בהרכבים. הוא ניחן בשמיעה מוזיקלית טובה, פתיחות ויצירתיות. הוא רואה את הנגינה כייעוד מרכזי, והוא מבין כי הדרך להפיכתו לנגן מקצועי מבוקש, הן בהקלטות אולפניות והן בהופעות חיות, כרוכה בתרגול אינטנסיבי יומיומי, הרבה מעבר לשעות הלימוד המודרכות.
נגן? מסלול שהוא רק שלך! – חדשות מוזיקה