מיכל משיקה סינגל – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    מיכל משיקה סינגל

מיכל משיקה סינגל

  חברים יקרים, פנו מקום ביומנכם, מצאו בייביסיטר, ספרו לחבריכם, והגיעו להופעה ביום שלישי הקרוב – מיכל כהן יקירתנו משיקה את הסינגל "נוסעת כמו כולם"!
8 ליוני בסאבליים, סלמה 53, פלורנטין, תל אביב. פתיחת דלתות ב 20:30. כניסה 40 ש"ח (תלמידי ביה"ס - 20 ש"ח בלבד), סינגלים יחולקו בקהל...
 
לקליפ של השיר:  http://www.youtube.com/watch?v=ObwANpz_q78
מיכל כהן - שירה
אבי אלבז - בס
עובד פרסיקו - מחשב
יואב זוהר - תופים
תמר בורשטיין - וידאו ארט
 
ביקורות על הסינגל:
 
נדב הופמן, http://www.skplus.co.il/single/single010610.html
"מיכל כהן היא נשמת מוסיקה אילמת במונחים של יוצר ישראלי, אמנית שבחרה ללמוד מוסיקה ברמות הגבוהות ביותר. לאחר שעברה בהצטיינות את מכללת ברקלי למוזיקה עם אלבום גמר.... עבדה בפרויקטים בחו"ל והוציאה אלבום אלקטרו תימני, מיכל פונה לכיוון חדש, אלבום בכורה בעברית.
"נוסעת כמו כולם" הוא הסינגל הראשון מהאלבום, סינגל שמלמד על הכישרון הבלום שהחליט להיחשף אלינו, ולנו נותר רק להגיב בחיוב ותודה. הסינגל משלב בתוכו פאנקי ג'אז אתני והמון רוק מודרני, עמוס אפקטים בפזמון. השיר מדבר על סקרנות חיובית ושאיפות לכבוש יעדים מבלי לדעת ולשאול על התוצאות מכך. אז לא כולם נוסעים ולא כולם חושבים, אבל לכולם יש את האופציה להימצא במקום הזה. מרגישים ישר את כמות הידע המוזיקלי של מיכל כהן ואת הקול המחונן היוצא ממנה, לפעמים זה ממש לא מספיק, במקרה שלה זה מדויק וכנראה גם מחושב. סינגל הבכורה בעברית של מיכל כהן יוצר את הסקרנות המתבקשת לקראת האלבום".
 
יוסי חרסונסקי, http://www.yosmusic.com/article.asp?id=6855
 
"מיכל כהן נגעה במשהו קסום עוד בטרם הבשיל, ואת הקסם שנותר תרגמה למילים וצלילים. מה רוצה מיכל כהן להגיד? מה יודעת ומה לא יודעת? מה הסיפור שלה? מה הייתה סיטואציית ההתחדשות הזו נטולת איבה וקנאה? במה היא מתלבטת, מה רוצה לבחור בזכות, ולמה היא מתכוונת בשאיפה להגיע לשכינה? (נשמע יומרני שהרי מדובר בנוכחות אלהית) והאם ב"נוסעת כמו כולם" כוונתה – ממשיכה את שגרת חייה למרות שנגעה בקסם? טקסט מעורפל משהו שמנסה להלך בין הקסום למרומז-יומרני, אם כי יש משהו מיוחד בשכבת המסתורין הדקה מעוררת התהייה.
המוסיקה רוק פאנקיית, מידטמפו, סטייל קרולינה, הדגשים על בס, ניסיון להכניס מהפתיחה לאווירת מתח שמימית משהו, ניואנס מלודי יפה. מעניין, מיוחד, אבל עדיין לא אומר דברים לגבי מכלול איכויותיה - גם כזמרת. נחכה להמשך. יש, נדמה לי, למה לצפות".
 
מיכל משיקה סינגל – חדשות מוזיקה