מיכל גולדברג ביחד ולחוד – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    מיכל גולדברג ביחד ולחוד

מיכל גולדברג ביחד ולחוד

  מיכל גולדברג תגיע ל – Live Room של Muzik לשתי הופעות. האחת "שש נפשות – שבע ברכות", היא הופעת מסכות קומית מוזיקלית, שבה היא חולקת את הבמה עם נגה אשד.
אשד, מנחת חוג הזמר התל אביבי, מובילת אירועי זמר ואשת תיאטרון חוץ-ממסדי, חולקת עם גולדברג שישה סיפורים של שש נפשות, חדווה, דיצה, רינה, גילה, פליציה ומרי אננדה. כולן מאותה משפחה, שלוש דורות, וכולן חוגגות יחד את יום הולדתה של הדודה חדווה. האחת – גולדברג – מגלמת, מדברת, מספרת. השנייה – אשד – מנגנת ושרה.  
בהופעה השנייה, "הנני", גולדברג  מאלתרת בתנועה, בשירה, בנגינה בקלרינט, סקסופון וקלימבה. במופע שלה, "הנני", היא בונה מגדלים מכל אלה בכל פעם מחדש. את מיכל מלווים יוסי מר חיים בפסנתר וערן כהן בגיטרה באס וכלי הקשה.
"אני מגיעה לזירת ההתרחשות ופוגשת את עיני האנשים בזמן המיוחד הזה", היא אומרת, "לרשותי ישש מרחב אינסופי של כ-60 רגעים יקרים".
את הדקות היקרות בהן היא מאלתרת על הבמה, מקשט מחסן הכלים שלה, כך היא קוראת לתנועות הגוף, לקול, לשירה, למילים ולכלי הנגינה שהיא מפעילה מול הקהל. הנושאים: יכולות וחולשות, רגשות ודימויים שאספה והתאמנה בהם במשך שנות חייה.
 
 "שש נפשות – שבע ברכות" – מיכל גולדברג ונגה אשד, ה-4 בנובמבר, 20:30 (מחיר כרטיס- 40 ש"ח, לתלמידים 25 ש"ח)  - לצפייה בהזמנה
 
 "הנני" – מיכל גולדברג – יום ה' ה-11 בנובמבר, 20:30, (מחיר כרטיס- 40 ש"ח, לתלמידים 25 ש"ח) - לצפייה בהזמנה

לאתר של מיכל

מיכל גולדברג ביחד ולחוד – חדשות מוזיקה