ה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    ה"רוזן" מיטשל

ה"רוזן" מיטשל

  מיטשל רוזן, בוגר בית ספר רימון ובעל תואר ראשון מבית הספר הגבוה למוזיקה באוניברסיטת ברקלי הנחשבת, הוא אחת מהפרסונות המוזיקליות המעניינות בארץ. רשימת הקרדיטים המקומית שלו כוללת נגינה ועיבוד בתקליטים של מיקה קרני, מיקי שביב, יוני רכטר, דניאל סולומון, מוקי, מיקה שדה ופטריק סבג, כשלצד זה הוא כותב מוזיקה לתיאטרון ומתפקד כמנהל מוזיקלי ומנצח על תזמורת הג'אז של קונסרבטוריון רמת השרון, לקח על עצמו השנה את ניהול וריכוז מסלול נגן-יוצר ב - Muzik. בנוסף לזאת חונך רוזן פרויקט הגמר של שנה ג' ומעביר קורס של נגינה במבנים פופולריים, וקורס מבוא לעיבוד לתלמידי שנה ב'.

על מה אתה עובד בתקופה האחרונה?
"בימים אלה אני עסוק בעיקר בהוראה ולאחרונה כתבתי מוזיקה מקורית להצגה "קרדיט" שעלתה במסגרת פסטיבל תיאטרון קצר בצוותא בחודש האחרון".

נכנסת השנה לתפקיד רכז התחום, מה זה אומר מבחינתך?
"אחת ההחלטות הראשונות שעשיתי היתה לחשוף את התלמידים למספר גדול יותר של מורים ולכן היום אפשר למצוא במסלול את אמיר בן עמי, שמעביר קורס חדש של עיצוב סאונד לנגני גיטרה, עידו בוקלמן שמעביר קורס אלתור ומדריך הרכב, וגם את שי אלון, אסף חכימי, יפתח כדן ועמית כרמלי".

ספר לי קצת על ההרכבים שפועלים במסגרת המסלולים
"ההרכבים מגוונים ביותר מבחינה מוזיקלית. עידו בוקלמן מדריך את ה- Free Muzik Ensemble שכשמו כן הוא - הרכב שהמפגש המחודש בו יוצר מוזיקה חדשה, נטולת סגנון מוגדר. להרכב יש סאונד מאד ייחודי שהכלים עצמם לא נשמעים בו כמו שהמאזין מצפה. אמיר בן עמי מדריך את הרכב Crosstalk, שמתחיל את השנה נטול רפרטואר. החומר של ההרכב נבנה לאט על ידי יצירה משותפת של חברי ההרכב במהלך החזרות, מכתיבת טקסט עד הלחנים. עמית כרמלי מדריך את ההרכב "בן שמן 4", שהוא בעקרון הרכב של נגנים מפיקים. כל אחד מחברי ההרכב מביא חומרים קיימים לחזרות ובכל פעם אחד הנגנים מפיק שיר אחר (כמובן לא את השיר שלו)".

מה הביא אותך לעבוד ב - Muzik?
"העבודה שלי ב - Muzik היא ראי של החיים המוזיקליים שלי ולכן אני כל כך נהנה. אני מנגן, מעבד, מלחין ומפיק ואלה הם בדיוק הנושאים שעליהם אני מלמד ויכול לדבר ב - Muzik. רוב בתי הספר אוהבים לקטלג את הנגנים בנפרד מהמלחינים וכו', Muzik מאפשר לכל הפונקציות להתקיים יחדיו וזה האני מאמין שלי".


ה - Muzik Bands – ערב הרכבים של ביה"ס יתקיים השנה ב 15/2 ב 20:30 ב"האזור" רחוב הרכב 13 תל אביב.
ה