מה זה Dual Core ? – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    מה זה Dual Core ?

מה זה Dual Core ?

  Dual Core הוא הרכב ההופעות של הילית רוזנטל ורונה גפן - שתי מוזיקאיות עצמאיות, מקוריות ומלאות תשוקה (כן, בוגרות Muzik), החוברות למופע אור-קולי אלקטרוני המשלב שירה, נגינה, תכנותים וסימפולים בעיבודים חיים לחומרים השונים של כל אחת: רוזנטל יוצרת המנוני פופ באוריינטציית גלאם אלקטרו רוק; גפן מציגה סאונד אלקטרוני כבד ובלתי מתפשר, שבא לידי ביטוי ב-  Bilono, אלבום הבכורה שהוציאה לפני כשנה.
הופעה ראשונה: הילית רוזנטל - פצצת אנרגיה תזזיתית ופרסונה בימתית כובשת! מארחת על הבמה את ענבל הרשטיג בשירת רקע מרגשת, כשעל הביט והסימפולים מופקדת גפן. רוזנטל משלבת סאונד עדכני, על התפר בין ניו אייטיז לבין פופ מנצנץ, עם מלודיות חד פעמיות.
הופעה שנייה: רונה גפן עוברת לקדמת הבמה, מגובה על ידי רוזנטל על המחשב. המופע של גפן גדוש בבאסים ודיסטורשנים נוטפי סקס, טקסטים העוסקים באקטואליה דה-פקטו, חיי מין בעיר וסוגיות כלכליות אחרות. גפן מבריקה בסגנונה הייחודי, בו חיים בדו-קיום באסים וביטים סמיכים ואפלים במיוחד וניחוחות מלודיים מן הלבנט.
ביום שבת הקרוב, 13.2 הן באות לעשות כבוד לצפון במופע טרום השקה לאלבומה המתקרב של רוזנטל ולאי.פי. כסחני חדש של גפן, הפתעות ואלקטרוניקת קצה מובטחים.
לפני ואחרי ההופעות דיג'יי אבו אחלה בסט סקסי עד אימה של אפרו ביט, מוזיקה שחורה, סול, פאנק וגרוב.
הילית רוזנטל - תכנותים, מחשב, קלידים, שירה.
רונה גפן - תכנותים, מחשב, שירה.
ענבל הרשטיג - שירה, קשקשנים ורעשנים.
יום שבת, 13.2, מועדון הפטרייה, קיבוץ דן, 22.00, כניסה חופשית
 
מה זה Dual Core ? – חדשות מוזיקה