לורנה בי בלבונטין – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    לורנה בי בלבונטין

לורנה בי בלבונטין

  לורנה_בי היא להקת רוק אלקטרוני חדשני ובועט שיוצרת חומרים בעברית ובאנגלית. את ההרכב מנהיגה עדי אולמנסקי (תלמידת שנה ב' ב- Muzik במסלול סאונד והפקה למוזיקאים), סולנית הלהקה שגם מלחינה וכותבת את השירים. 
בחצי השנה האחרונה הספיקו לורנה_בי לחמם מספר אמנים נכבדים כמו טרי פויזן, להופיע עם עלמה זהר
ולמלא הופעות שלהם ברחבי תל אביב, ירושלים וחיפה. כעת, רגע לפני השקת אי.פי הבכורה – "שברים פשוטים" ואחרי תקופה ארוכה שלא הופיעו, הסתגרו במקלטים ועבדו על הפקות חדשניות ונותנות בראש, הם חוזרים להופעת טרום השקת האי.פי, עם שירים חדשים, גיטרות רוצחות ותכנותים מרתקים.
הסגנון המוזיקלי מושפע בעיקר מהרכבים כדוגמת בלונד רדהד,The XX  ובורדס אוף קנדה, אך חברי הלהקה מביאים איתם רוח חדשנית והפקות מהפנטות ומפתיעות לשירים, שיוצרים מופע סוחף ויחיד במינו בעל גוון חדש ומרתק במוזיקה המקומית!
"לאולמנסקי יש להקה נהדרת: כשהיא מוקפת בחבורה מוכשרת ומגובשת של האנשים שעושים את ה(אין)סצינה הירושלמית, היא מגישה פוסט רוק עם נגיעות עדינות של אלקטרוניקה. השירים הסוחפים והנוכחות הסטארית של אולמנסקי, שמנגנת גם על קלידים וגיטרות, הופכים את ההופעה הצנועה הזו למשהו שמרגיש הרבה יותר גדול..."
 
"כיף לשמוע זמרת טובה. כיף לשמוע לחנים כובשים. כיף להיתקל בהפקה יוצאת דופן. נדיר להיתקל ביוצרת ששולטת בשלושת האספקטים האלו גם יחד באופן כל כך מרשים. עדי אולמנסקי גיבשה סביבה חבורה מוכשרת במיוחד של מוזיקאים, ומהרגע הראשון היה ברור שזו אחת הלהקות המבטיחות בארץ, עם או בלי קשר לשוליים. הם קליטים, הם מרקידים, הם מרגשים והם שולטים לגמרי בכל פיפס שהם עושים".
נדב לזר–  "אטמי אזניים"
 
עדי אולמנסקי - שירה ומקלדת
יואב סער – גיטרה חשמלית
ניר לייסט - בס
רועי אביטל - מחשב וגיטרה
אילן טננבאום - תופים
 
לורנה בי בהופעת טרום השקה מהפנטת - שבת, 6.3, 22:00, לבונטין 7.
 
לפני ואחרי יתקלט יונתן קוטנר.
 
לורנה בי בלבונטין – חדשות מוזיקה