השקת ה - TripL   – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    השקת ה - TripL

השקת ה - TripL

  TripL presenting Bella - Body, Heart, Mind & Soul – אלבום מדהים, המשלב Traditional Pop ו- New Soul יוצא לעולם!
 
TripL הם שלישיית היוצרים / מפיקים מורן לוי, ערן אורזל וליאור ברוש, שחברו זה לזה לצורך הפקת פרויקט הגמר שלהם בשנה השלישית ללימודיהם ב - Muzik. 
כמו מרבית תלמידי שנה ג' במסלול התואר בביה"ס, גם ערן אורזל, שהוא כותב שירים מוכשר, הגיש, לפני כשנה ומחצה, את הצעתו לפרויקט גמר - סקיצות של מספר שירים שלו, כבסיס להפקת אלבום. ועדת הבחירה של הפרויקטים בביה"ס (אבי אלבז, מנהל הפרויקטים וההרכבים; עמית הכט – המנהל הפדגוגי; ורונן חרותי) זיהתה את הפוטנציאל, והפרויקט של ערן נבחר כאחד משלושת הפרויקטים שיופקו באותה שנה. הועדה ציוותה לפרויקט של ערן שני תלמידים נוספים: ליאור ברוש, כאיש הסאונד של הפרויקט; ומורן לוי, כמעבד ומפיק.
 
העבודה על האלבום החלה בסמסטר הראשון של שנת הלימודים תשס"ט. כחונך הפרויקט מונה מיטשל רוזן (האחראי על לימודי עיבוד מוזיקלי ב - Muzik ומי ששימש, שנה קודם לכן, כחונך של פרויקט גמר מצליח אחר, "Sabaya"). בהנחייתו הצמודה של מיטשל, ועם אבי אלבז כבקר, הקדישו השלושה את הסמסטר הראשון של השנה ליצירת שלד האלבום – כתיבת שירים נוספים, פיתוחם ועיבודם. במקביל, ערכו השלושה אודישנים רבים לזמרות, מהן נבחרה בסופו של דבר Bella – חיילת צעירה, שגווני קולה התאימו היטב לקונספט של האלבום. בפרזנטציה שנערכה בתום הסמסטר הזה, כבר ניתן היה לחוש כי הפרויקט קורם עור וגידים.
 
הסמסטר השני הוקדש לתהליך הפקתו של האלבום. כאן נכנסו לתמונה, לצידם של מיטשל ואבי, גם אלון אדירי (מרכז תחום לימודי הסאונד ב - Muzik), שליווה את תהליך ההקלטות וגיבוש הסאונד של האלבום, ואורי ברק, העומד לעזרת תלמידי פרויקט הגמר בכל הנוגע לגיבוש קונספט ההפקה. בהקלטות לקחו חלק, בין היתר, גם מורי בית הספר אמיר בן עמי (גיטרות) ויואב זוהר (תופים). לקראת סוף הסמסטר הועמדה לרשותם של שלושת התלמידים גם לואיזה קאהן (טרי פויזן, ומי שמנחה את כלל תלמידי פרויקט הגמר בגיבושו של Media Kit להוצאתו לאור). הגימורים הסופיים נערכו כבר לאחר תום שנת הלימודים, בעזרתם של עומרי, אבי ואלון.
 
עם צוות כזה, אין פלא שהתוצאה הסופית נוצצת. ועדיין, הקרדיט המלא על האלבום מגיע לערן, ליאור ומורן, שהשכילו למצוא חיבור מדהים בין יכולותיו הגבוהות של כל אחד מהם, וליצור שלם העולה על סך חלקיו.
 
אגב, השלושה אינם נחים, וכבר החלו בחודשים האחרונים לעבוד על אלבומם השני, יחד עם אליעד נחום, singer-songwriter מוכשר נוסף שהשתתף בביה"ס בפרויקט אחר.
 
 
את השקת האלבום יחגגו חברי Tripl בשבת, 5.6.10, ב"מורטי והלן", בן יהודה 196 תל אביב, החל מהשעה 16:00. אתם מוזמנים להצטרף לחגיגה, וליהנות משמש, בירה וגם הופעה של כמה מהשירים באלבום.
דיסקים יחולקו למביני עניין בלבד.
כנסו:
http://www.myspace.com/triplmusic
השקת ה - TripL   – חדשות מוזיקה