המתופף של פ. זאפה ב-Muzik – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    המתופף של פ. זאפה ב-Muzik

המתופף של פ. זאפה ב-Muzik

  כיתת אמן עם Chad Wackerman המתופף של פרנק זאפה | יום ב', 15.11, 16:00, Muzik

בית הספר לתופים של דורון גיאת ו Muzik  גאים לארח Master Class עם Chad Wackerman - המתופף האגדי של Frank Zappa.

 צ'אד ווקרמן הוא אחד מהמתופפים הבולטים בסצנת הרוק המתקדם והפיוז'ן. הוא ידוע בעיקר בזכות היותו מתופף ופרקשניסט בלהקתו של פראנק זאפה, אבל הקריירה המוזיקלית שלו רחבה הרבה יותר.
ווקרמן החל את דרכו המקצועית בגיל 18, בלהקתו של ביל וטרוס. שלוש שנים אח"כ, ב- 1981, הוא הצליח לעבור את האודישנים האימתניים של פרנק זאפה, וניגן עימו באלבומיו ובהופעותיו במשך 7 שנים. במקביל, ניגן ווקרמן והקליט עם הגיטריסט הפנומנאלי אלן הולדסוורת', עם ברברה סטרייסנד, ג'ימס טיילור, סטיב ואיי, אנדי סאמרס, Men at Work, ג'ון פטיטוצ'י ורבים אחרים. לצד עבודתו עם אחרים, פועל ווקרמן גם עם טריו שלו עמו הוציא עד היום 4 אלבומי סולו.

למידע נוסף על ווקרמן -  http://en.wikipedia.org/wiki/Chad_Wackerman
טעימה קטנה – http://www.youtube.com/watch?v=563Joj7DoD0
 
צ'אד נמצא בעיצומו של סיבוב הופעות בעולם והגיחה שלו לישראל תהיה קצרה ביותר, כיממה בלבד, במהלכה יקיים את כיתת האמן. דורון גיאת יזם והפיק את הבאתו לכיתת האמן בבית הספר Muzik.
זו הזדמנות פז ללמוד מנגן על, שישב על הבמות המכובדות ביותר, ולשאול שאלות שקשורות בזאפה וביצירתו. צ'אד ידבר על נגינה במשקלים אי-זוגיים, בניית סולואים מלודיים, טכניקה ועוד וילווה את ההדגמות בפלייבקים שהכין מראש.
 
שימו לב: 50 מאושרים בלבד יזכו להיכנס לכיתת האמן עם צ'אד. שלא כמו סדנאות האמן הרגילות ב- Muzik, כיתת אמן זו היא בתשלום, בסך 180 ₪, (150 ₪ לתלמידי Muzik ולתלמידי ביה"ס לתופים של דורון גיאת).
לרכישת כרטיסים:  052-2789143 (דורון גיאת) או 03-6961011 (Muzik).

המתופף של פ. זאפה ב-Muzik – חדשות מוזיקה