גדעון שוקן
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    הבוגרים    גדעון שוקן

גדעון שוקן

  בוגר Muzik בנתיב יוצר – מפיק

גדעון שוקן, בן 27, מגן חיים.
"אני מגיע מבית שבעיקר מאזין למוזיקה קלאסית. בגיל 10 נתקלתי לראשונה, ב- MTV, בלהקת Green Day עם הסינגל "Dookie". זה היה שינוי מרענן, מעניין ומסקרן, שבעקבותיו התחלתי ללמוד נגינה על חצוצרה, עברתי לקלרניט ובגיל 15 קיבלתי את הגיטרה החשמלית הראשונה שלי. הקמתי להקה והתחלנו להופיע במועדונים, כשבמקביל היה לי גם הרכב קאברים ל- Rage Against the Machine. השירות הצבאי קטע לי את הרצף המוזיקלי, ובסיומו התחלתי לעבוד כ- VJ, בלמעלה ממאה הופעות ואירועים ברחבי הארץ ובאירופה.
 
העבודה כ- VJ החזירה לי את האהבה והתשוקה ליצירה. גיליתי שהצירוף של מוזיקה, אמנות ויזואלית והפקה מושך אותי מאד, והתחלתי לחפש מוסד לימוד שבו אוכל להתפתח, טכנית ויצירתית, בתחומים אלה. לאחר בדיקה של מספר בתי ספר הגעתי למסקנה שהמסלול לתואר בוגר Muzik, בנתיב יוצר - מפיק, מכסה בצורה טובה ומאוזנת את מגוון הנושאים האלה. כמו כן מצא חן בעיני שרוב מורי Muzik ובוגריו לא נמצאים במיינסטרים.
 
שלוש שנות הלימוד ב- Muzik היו מלאות אתגר, עניין, ובעיקר היכרות עמוקה עם היכולות והכוחות שלי. ימי הלימוד והעשייה הארוכים, צוות המורים, ההתמודדות עם שיעורי הבית והמפגש עם תלמידים אחרים סייעו לי להתעצב כמוזיקאי וכאמן. אני מרגיש שהכלים שקיבלתי והחוויות שעברתי בביה"ס מאפשרים לי להמשיך להתפתח וליצור.
 
כיום אני שותף בלהקת Man 25, שצמחה מפרויקט הגמר שלי בביה"ס. במקביל, אני יוצר מוזיקה עצמאית ועבודות וידאו, ואני מקווה שבמהרה יגיע היום שבו אוכל להתפרנס רק מהמוזיקה שאני יוצר. עד אז, אני נהנה מהעובדה שמוזיקה ממשיכה לסקרן ולהניע אותי, ומנסה לפנות מספיק זמן כדי לעסוק בדבר שהכי מעניין אותי: יצירה".

גדעון שוקן