בללי פינת אבן עזרא  – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    בללי פינת אבן עזרא

בללי פינת אבן עזרא

  חוץ מהיותו המורה לענייני פסקול ליצירה ויזואלית ב- Muzik, לאבי בללי יש גם להקה אחת, "נקמת הטרקטור" שמה, שזכויות רבות שמורות לה בהיכל התהילה של הרוק הישראלי.
בכל שנותיה קיימה נקמת הטרקטור קשר חי ומלא סקרנות עם עולם השירה היהודית העתיקה. עוד בתחילת שנות התשעים ביצעה הלהקה את אחד מפיוטיו של ר' אבן-עזרא, "אל נורא עלילה", ובכך יצאה למסע מרתק המחבר בין מוזיקה עכשווית ופרשנות מודרנית, לבין המסורת על סמליה וטקסיה.
בין הפיוטים המוכרים שאותם ביצעה הלהקה נמנים "דרור יקרא"; הביצוע האלקטרוני ל"אדון הסליחות" אשר הופיע באלבומה הראשון; ו"אחד מי יודע" אשר ליווה את מופע המחול "קיר" של אוהד נהרין.
כעת מרחיבה הלהקה את היריעה ומקדישה מופע מולטימדיה חד פעמי, בפרשנותה הייחודית, לעולמו, לפועלו ולפיוטיו של רבי משה אבן-עזרא, הרב והמשורר היהודי, שנולד בגרנדה שבספרד בראשית המאה ה-11 ונחשב עד היום לאחד מגדולי היוצרים בתקופת תור הזהב בספרד.
לנקמת הטרקטור יצטרפו בהופעה נגן העוד אליהו דגמי ואמנית הוידאו שירה מיאסניק. כמו כן, מלבד בללי, יהיה ל - Muzik נציג נוסף ומכובד במופע – רועי ירקוני, בוגר מסלול יצירה והפקת מוזיקה בביה"ס, שחבר ללהקה. 

מחווה לר' אבן-עזרא - יום חמישי 12.11.09 ב 21:00
לתלמידי Muzik - 80 ₪ במקום 120 (אם יהיה מספר גדול של רוכשים זה יירד ל 60)
למעוניינים - התקשרו בהקדם לאילת 050-6956001
אפשר גם במייל eilatroller@muzik.co.il
בללי פינת אבן עזרא  – חדשות מוזיקה