אלברט בגר בהופעה ב-Muzik – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    אלברט בגר בהופעה ב-Muzik

אלברט בגר בהופעה ב-Muzik

  זהו. אולם המופעים החדש והאינטימי, ה-Muzik Live Room , ערוך ומוכן למופעים. ומי שמכבד אותנו בהופעת בכורה באולם, ביום ה', 18.3.10, הוא לא אחר מאשר אלברט בגר, מגדולי ה - Free Jazz בישראל ובעולם, שיגיע אלינו עם חמישייתו – Peacemaker.

קשה להגדיר את המוזיקה של אלברט בגר. אם רוצים לשייך אותה מבחינת ז'אנר, אפשר לתאר אותה כ"ג'אז פרוגרסיבי עכשווי" – שילוב של Free Jazz, מוזיקה קלאסית עכשווית, רוק, מוזיקת עולם ואלקטרוניקה.

היצירה Peacemaker היא קריאה, צעקה, לשלום. היחסים בין בני האדם ובינינו לאלוהים הם נושאים שמעסיקים את אלברט מאז שהחל לכתוב מוזיקה משלו. כמוזיקאי ישראלי אלברט מושפע, כמו כל מי שחי בארץ, מהמצב הפוליטי וממה שמתרחש בישראל ובסביבתה. זו היא הדרך שלו לבקש שלום בין בני אדם, כאן ובכלל.

החמישייה מורכבת למעשה מסולנים, והשילוב ביניהם מדגיש את האופן שבו כל אחד מהם מתבטא, וכיצד הם יוצרים שלמות אחת. השימוש באלקטרוניקה מעניק רבדים נוספים, מפתיעים, מגרים ונותנים עוד חופש ליצירה, לפעמים מפרידים ולפעמים מאחדים.

אלברט בגר – סקסופונים, אבי אלבז – אלקטרוניקה, עידו בוקלמן – גיטרה, אסף חכימי – בס, דני בנדיקט – תופים.

יום ה', 18.3.10, Muzik Live Room, בן שמן 4 תל אביב, 03-6961011. פתיחת דלתות ב- 20:30, ההופעה תתחיל ב- 21:00 בדיוק! 30 ₪, כולל כוסית ערק / למברוסקו. לתלמידי Muzik ובוגריו – 20 ₪ בלבד.  
אלברט בגר בהופעה ב-Muzik – חדשות מוזיקה