אומצלילהלילה in the great – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    אומצלילהלילה in the great

אומצלילהלילה in the great

 
09/4/08

אומצלילהלילה in the great wide open
הרכב יחיד ומיוחד שנולד לפני כ – 3 שנים במסגרת ההרכבים של Muzik עונה לשם המעניין אומצלילהלילה. למה? בגלל הצלילה, ובגלל האומ-צה אומ-צה.
הלהקה מתאימה עצמה לרחבת ריקודים, אך בניגוד ל"ניצחונות" פזמוניים ו-upיים טיפוסיים, הלהקה מתמקדת בצד אחר של המוסיקה – ההיפנוטיקה השבטית ורפטטיביות מינימליסטית המוכרת לנו מסגנון הטכנו. אל לנו להסיק מכך שמדובר בהרכב טכנו. המוזיקה מבוצעת ע"י כלים אקוסטיים, בשילוב חשמל, אלקטרוניקה ולעיתים אף סינתזה.
ה - bpm האופייני לנגינה המקפיצה הוא באיזור 130 + ומתחבר לסגנון אומ-צה אומ-צה המוכר מתחילת האלף. האומצה של אומצלילה סוחף ומתגבר במהלך התפתחות הקטע המוזיקלי, ומגיע לשיא בשילוב עם לופים הנוספים ומתפתחים עם התקדמות היצירה בזמן אמת.
את אומצלילה רבים כבר שמעו וראו בערבי ההופעות השונים של Muzik ובשיתופי פעולה כאלה ואחרים, אך החודש יש סיבה מיוחדת למסיבה. אומצלילה, מנוצחים ע"י אורי ליכטיק, עם אופיר בחמוצקי ועדי ריבלין על הגיטרות, איל (הזרבוב) זורובסקי על הבס, ועם התוספת החדשנית של בוגי בן על המחשב, יביאו אותה בהופעה ברייב טכנו ענק! הרייב יתקיים ביום שישי ה - 11/04 במיקום סודי כ -15 דקות מת"א. ניתן יהיה לקבל את פרטיו בטל: 03-6851495 או ב- freetekno.co.il. המסיבה היא במסגרת ליין המסיבות של "technodrome" (שזהו היכל הרשע של קראנג ושרדר מ"צבי הנינג'ה" המצוייר למקרה ששאלתם את עצמכם).
בוגי בן:
"הרכבים חשובים היסטורית בתולדות המוזיקה האלקטרונית, כגון "נוי" ו"קאן" שניגנו פסיכדליה ופאנק עם שילובים אלקטרוניים ותיפוף live בסגנון מכונות תופים שכונו "Krautrock", משפיעים מאוד על הסגנון וה –vibe בנגינה של אומצלילה. גם פולסים ופראזות בהשפעת המינימליזם ההולכים וגוברים עד ocean of sounds, והשפעות של פלסטיק מאן האהוד יבואו לידי ביטוי במופע".
הנאה ופורקן מובטחים למי שיגיע. להתראות ברייב!