אולי גם אני אחזור לשפת הא – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    אולי גם אני אחזור לשפת הא

אולי גם אני אחזור לשפת הא

  אולי גם אני אחזור לשפת האם?

מאת מורן רוזנשטיין
 
לאחר שנים רבות של פעילות בהרכבים ('צ'קלקה' – מההרכבים הראשונים שעשו אלקטרוניקה בלייב, וכמובן 'הדג נחש', שבה ניגן ויצר במשך כעשור), אמיר בן עמי, המורה הגרובי ביותר ב- Muzik, מוציא אלבום סולו ראשון. מורן רוזנשטיין האזינה והתמוגגה:
"בועט בכל המסגרות, שובר גבולות ותוך כדי גם מצליח לרגש עם אמינות שלא נגמרת, משלב השירה עד לשלב ההפקה". מכירים את המשפטים האלה של המבקרים? אז זהו משפט הפתיחה שלי לאלבומו של אמיר בן עמי. תזכרו!!!
אמיר - יוצר, גיטריסט ומפיק מוזיקלי, "חוזר לשפת האם" באלבום הסולו הראשון שלו, ועושה זאת בגדול, עם מלודיות מרגשות, הרבה אלקטרוניקה וביטים כועסים ובועטים ,הרבה אמ סי, הרבה שירה, הרבה חרוזים, טיפה גוון מזרחי, הרבה טעם של חו"ל. פשוט תענוג!
בן עמי ניגן בכל הכלים באלבום, והשימוש החוזר בגיטרה, לא רק למלודיה אלא גם לריתמיקה מוכיח את עצמו כל פעם מחדש. עכשיו גם תוכלו לגלות אותו בתור מפיק ייחודי. טקסטים על החיים, ליינים מורכבים, הוקים ממכרים, קירות של רעש, מקצבים פאנקיים ומבני שירים לא שגרתיים. ועם השירה של אמיר נותר רק לצאת לרחוב , להרים איתו שלטים ולהתחיל את ההפגנה!!
"החיים קצרים מידי!
לא צריך לשכוח אבל כן צריך לסלוח"
(מהשיר "קח אחריות").
הפקת השירה באלבום הזה מפחידה בקטע אחר, ובן עמי נשאר אמין לאורך כל האלבום. זה בעצם מה שהגניב אותי... לא מצאתי שניה אחת שיכולתי להגיד "בונה..הוא מבלף, לא מאמינה לו". כל תו שיצא מהגיטרה , מהבס, אפילו מהמחשב, כל כך יושב וכך בן עמי מוציא את עצמו כמפיק לא מתפשר אפילו כשמדובר בתו אחד. זה כזה הזוי שיכול להשאיר אתכם פעורי פה.
חפרתי וחפרתי באלבום ומצאתי את עצמי שוב ושוב אומרת WHAT THE FUCK???
אז אני מזמינה גם אתכם לחפור בו, כי יש כאן ממצא ארכיאולוגי אמיתי.
לכו על זה, נראה מה תגידו:
www.amirbenami.com
אולי גם אני אחזור לשפת הא – חדשות מוזיקה