השאירו פרטים ונחזור אליכם

הסדנה מיועדת לנגני תופים, קלידים, גיטרה וגיטרה בס. היא מיועדת לספק לסטודנט התנסות והתמקצעות בנגינה מדויקת ומתואמת במסגרת יחידת קצב (rhythm section); לפתח את התקשורת שלו עם נגנים אחרים ואת יכולתו להשתלב כנגן הרכב בז'אנרים המרכזיים במוזיקה הפופולארית. כמו כן יושם דגש גם על אלמנטים נוספים – הפקה של rhythm section , גיבוש הסאונד שלה ובניית ה- groove של יחידה זו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שעתיים בשבוע לאורך שני סמסטרים, ובנוסף עבודת בית.

מעבר מבחני ההתאמה לביה"ס, לרבות אודישן מעשי בנגינה.
תלמיד שעבר את מבחני ההתאמה למעט המבחן הבסיסי בתיאוריה יחוייב במכינה ללימודי שפת המוזיקה לפני תחילת הלימודים.

נגינת גרובים שונים עם דגש על תפקודו של כל כלי ביחידת הקצב והפקה כוללת של rhythm section . הסדנה תעקוב אחר גרובים מפורסמים (James Brown, Prince, Red Hot Chilly Peppers,The Meters ועוד) אשר יבוצעו ע"י התלמידים עד שינוגנו במדויק ובמתואם. כמו כן יתורגלו מעברים בתוך סגנונות שונים כגון פאנק, רוק, היפ הופ ועוד.

1. נגינה משותפת; 2. ניתוח נגינה של הרכבים ידועים; 3. עבודה על תפקידים בבית.

לגיטריסטים / בסיסטים – גיטרה / בס ופיק-אפ; למתופפים – מקלות תיפוף.

השתתפות פעילה בכל אחד ממפגשי הסדנה.

בוא לעשות את מה שאתה באמת אוהב

לנו ב-Muzik חשובה הגשמת החלומות שלכם, דרך לימודים איכותיים במוסדות מקצועיים והמון אווירה טובה. צרו איתנו קשר, ונמצא לכם את הלימודים שמתאימים בדיוק למי שאתם.

הדלת שלך לתעשיית המוסיקה

מטרת פורטל Muzik לספק לכם פלטפורמה לימודית איכותית, עם אנשי תעשייה וותיקים שילמדו אתכם בצורה מעשית את כל מה שהם יודעים להשתלבות בתעשיית המוזיקה.

הבית שלך לעולם המוסיקה והסאונד

Muzik הוא הפורטל המוביל בישראל ללימודי מוזיקה. עם ניסיון של עשרות שנים בתחום, ומעל אלף סטודנטים מרוצים בשנה - אנחנו מתחייבים להוות בית חם לדור הבא של יוצרי ומפיקי המוזיקה.

סטודנטים ממליצים