השאירו פרטים ונחזור אליכם

הסדנה מיועדת ל- singer-songwriters, המלווים את שירתם בנגינה בגיטרה / פסנתר. מטרתה היא לפתח טכניקות נגינה ותפקידי ליווי עצמי, התומכים בשירה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

שעתיים בשבוע לאורך סמסטר (13 שבועות).

מעבר בהצלחה של הקורס שפת המוזיקה א' ומעבר אודישן בגיטרה / פסנתר.

1. הדגמות של המדריך; 2. קבלת משימות לתרגול; 3. הצגת המשימות בפני הכיתה 4. הדגמה של המדריך לפתרונות אפשריים לבעיות שעולות.

חידוד ופיתוח תפקידי הגיטרה והפסנתר בשירים, באמצעות הקשבה וניתוח של דוגמאות שונות ועבודה מעשית על שירים מקוריים. נלמד לזהות השפעות והקשרים מוזיקליים קרובים ורחוקים בתוך תפקידי גיטרה ופסנתר בשירים והשפעתם על התמונה המוזיקלית הרחבה. המשתתפים ישמיעו מעבודותיהם ויבנו "תפקידים", "סצנות" וכיוצ"ב. בהקשר של עיבוד נעבוד על נושאים כגון: סגנון, סאונד, נפח, מלודיה, הרמוניה, סגנונות ותבניות ליווי, וכמובן טכניקה וידע תיאורטי בתמיכה לכל האמור.
גיטרה: הרמוניה בסיסית על כל הגיטרה. אקורדים משולשים והיפוכיהם על כל הצוואר ובכל הפוזיציות. טיים ויד ימין – היד הפורטת והמתופפת, הבנה שיטתית של ספטאקורדים "מרובעים" לפי "משפחות", ניצול המיתרים הפתוחים של הגיטרה, כיוון גיטרה לא שגרתי.
פסנתר: פיתוח יכולות טכניות ויצירתיות של יד ימין ויד שמאל, יצירת קונטרפונקט (מנגינה נגדית) כחלק מליווי, יכולת הירמון מלודיות (כולל שימוש ברהרמוניזציות), תפיסת הפסנתר ככלי תזמורתי.

פרזנטציה בה על התלמיד להופיע עם שני שירים – באחד מהם עליו ללוות עצמו בגיטרה, באחר – בפסנתר.

בוא לעשות את מה שאתה באמת אוהב

לנו ב-Muzik חשובה הגשמת החלומות שלכם, דרך לימודים איכותיים במוסדות מקצועיים והמון אווירה טובה. צרו איתנו קשר, ונמצא לכם את הלימודים שמתאימים בדיוק למי שאתם.

הדלת שלך לתעשיית המוסיקה

מטרת פורטל Muzik לספק לכם פלטפורמה לימודית איכותית, עם אנשי תעשייה וותיקים שילמדו אתכם בצורה מעשית את כל מה שהם יודעים להשתלבות בתעשיית המוזיקה.

הבית שלך לעולם המוסיקה והסאונד

Muzik הוא הפורטל המוביל בישראל ללימודי מוזיקה. עם ניסיון של עשרות שנים בתחום, ומעל אלף סטודנטים מרוצים בשנה - אנחנו מתחייבים להוות בית חם לדור הבא של יוצרי ומפיקי המוזיקה.

סטודנטים ממליצים