השאירו פרטים ונחזור אליכם

הקורס מסכם את פן הנגינה החיה במסלול. הוא נועד לשלב בין מיומנויות הנגינה שצבר התלמיד בשימוש בתוכנת האייבלטון לבין אלה שפיתח בסדנת ה- dj ולקחת אותן לרמה מתקדמת ויצירתית, תוך שימוש בקונטרולרים ובכלים המאפשרים למוזיקאי האלקטרוני לא רק לנגן dj set מיצירותיו האולפניות, אלא למעשה ליצור בזמן אמת, מול הקהל. לשם כך יתנסה התלמיד במגוון פלטפורמות, כלים ואפליקציות בעולם המוזיקה האלקטרונית החיה ויבנה מופע חי תוך שימוש מושכל בכלי נגינה אלקטרוניים שונים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

● תקלוט מסורתי אל מול נגינה חיה בכלים אלקטרוניים
● מניפולציות מתקדמות של סאונד: אפקטים, לופים, פילטרים, עבודת EQ מתקדמת
● טכניקות תקלוט מתקדמות
● Traktor – הכרת ה Remix Decks ועקרונות העבודה איתם.
● Ableton כפלטפורמת תקלוט ונגינה חיה
● Ableton Push ככלי נגינה מתקדם
● ה- Maschine ככלי להפקה בזמן אמת
● עבודה עם קונטרולרים נוספים, ומיפויים בתוכנות תקלוט שונות
● Live Electronic Set – כניסה מעמיקה למהות הסט, ניהולו ותכנונו בהתאם לכלים שבהם הוא מנוגן
● גישות למופע אלקטרוני חי ובניית סגנון אישי

הקורס נערך בקבוצה של 12 תלמידים לכל היותר, בכיתת מחשבים המצויידת הן בתוכנות ובקונטרולרים לצרכי תקלוט מסורתי, והן בקונטרולרים המאפשרים נגינה בזמן אמת בתוכנת ה- Ableton.
הקורס מתנהל כסדנה, שבמהלכה בוחר התלמיד, מתוך התנסות מעשית, את הפלטפורמה המועדפת עליו להופעה לחיה, ועל בסיסה הוא מפתח את ה- set האלקטרוני שלו.

נגינת Live Set, בו מיישם התלמיד את המיומנויות בטכניקות ובמיומנויות שנלמדו במהלך הקורס.

בוא לעשות את מה שאתה באמת אוהב

לנו ב-Muzik חשובה הגשמת החלומות שלכם, דרך לימודים איכותיים במוסדות מקצועיים והמון אווירה טובה. צרו איתנו קשר, ונמצא לכם את הלימודים שמתאימים בדיוק למי שאתם.

הדלת שלך לתעשיית המוסיקה

מטרת פורטל Muzik לספק לכם פלטפורמה לימודית איכותית, עם אנשי תעשייה וותיקים שילמדו אתכם בצורה מעשית את כל מה שהם יודעים להשתלבות בתעשיית המוזיקה.

הבית שלך לעולם המוסיקה והסאונד

Muzik הוא הפורטל המוביל בישראל ללימודי מוזיקה. עם ניסיון של עשרות שנים בתחום, ומעל אלף סטודנטים מרוצים בשנה - אנחנו מתחייבים להוות בית חם לדור הבא של יוצרי ומפיקי המוזיקה.

סטודנטים ממליצים