קורסי התמחות באולפני db – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    קורסי התמחות באולפני db

קורסי התמחות באולפני db

 
 אולפני db ו - Muzik – בית ספר גבוה ליצירה והפקת מוזיקה גאים לבשר על שיתוף פעולה ביניהם, המציב סטנדרט חדש של התמקצעות מעשית בלימודי הסאונד בישראל: קורסים ממוקדים לאנשי סאונד פעילים, המעוניינים להתמחות בהקלטות, מיקס ומסטרינג ברמה הגבוהה ביותר – Major Label Sound, תוך שימוש בציוד Top End (לרשימת הציוד באולפן).
 
 
db הוא מנכסי צאן הברזל של הרוק והפופ הישראלי - מבין האולפנים הפעילים בישראל אין עוד אולפן הקרוב לו בכמות (ובאיכות!) האלבומים והאמנים שהוקלטו בו, מאז היווסדו ב- 1983. האולפן תוכנן ע"י Neal Grant, האיש שתכנן גם את אולפני Sony, Real world ו- The Hit Factory האגדיים. באולפן שלושה חדרי הקלטה (חדר יבש, חדר רטוב וחלל ההקלטה המרכזי, עם תקרה בגובה 8 מ') שביכולתם לספק מענה למגוון רחב מאד של הרכבים, עד לתזמורת מלאה.
 
 
במסגרת שיתוף הפעולה יקיימו Muzik ו - db שני קורסים משותפים:
 
  • קורס הקלטות למתקדמים – קורס סמסטריאלי, בהיקף של 4 שעות שבועיות לאורך 13 שבועות, ושעות תרגול נוספות. המחזור הראשון של הקורס ייפתח ב-24.11.11
  • קורס מיקס למתקדמים ומסטרינג – קורס סמסטריאלי, בהיקף של 3 שעות שבועיות לאורך 13 שבועות, ושעות תרגול נוספות. הקורס ייפתח מיד בתום קורס ההקלטות ויתנהל על קונסולת SSL 6000E, תוך שימוש במעבדי צליל, אנאלוגיים ודיגיטליים, ברמה הגבוהה ביותר.        
 
שני הקורסים יתקיימו במלואם באולפני db, רחוב העמל 6 בתל אביב, בימי ה', החל מן השעה 17:00,   בהדרכתו של ארן לביא – הטכנאי הראשי של db, ומבכירי אנשי הסאונד וההפקה בישראל.
הקורסים נבנו בפיקוחו האקדמי של אלון אדירי, ראש תחום הסאונד וההפקה ב- Muzik. בכל אחד מהקורסים ישתתפו 12 תלמידים בלבד
 
על מנת להבטיח את רמתם הגבוהה של הקורסים, הועמד רף תואם לקבלה אליהם - הקורסים יהיו פתוחים לבוגרי לימודי סאונד מלאים, בהיקף של שנתיים לכל הפחות. למועמדים שאינם עומדים בתנאי זה ייערכו מבחני קבלה מקיפים, בהם יידרשו להפגין ידע תיאורטי בסאונד ואקוסטיקה, שליטה באחת מפלטפורמות העבודה המקובלות (קיובייס, לוג'יק או פרוטולז) ובעקרונות העבודה עם מעבדי צליל, וכן מיומנות וניסיון מעשיים בהקלטות ומיקס. מועמדים שלא יעמדו בתנאי הקבלה, יוכלו להשלימם בלימודים מכינים ב- Muzik.
 
ביום ה', 10.11.11, בשעה 16:00 ייערך באולפני db מפגש פרזנטציה של הקורסים. ההשתתפות במפגש זה כרוכה בהרשמה מראש (ללא תשלום) ב- Muzik, בטלפון 03-6961011.
 
 
קורסי התמחות באולפני db – חדשות מוזיקה