השאירו פרטים ונחזור אליכם

סדנת סדנת המיקס מיועדת למי ששולט במושגי היסוד בסאונד ומעוניין לפתח את הידע התיאורטי והמיומנויות המעשיות הדרושות לביצוע מיקס ברמה מקצועית. הסדנה עוסקת בהיבטים של מיקס אקוסטי לצד היבטים של מיקס אלקטרוני.

ההבדלים בתפיסה האסתטית, טכניקות עבודה ושימושים שונים בכלי העיבוד. במסגרת הסדנה יתרגל כל תלמיד היבטים שונים של בניית מיקס וילמד דרכי עבודה המסייעות לדייק את תוצאת המיקס.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

3 שעות שבועיות לאורך 13 שבועות.
הקבלה מותנית במעבר הקורסים יסודות בסאונד ואקוסטיקהעיבוד ועיצוב צליל וקורס קיובייס או במעבר מבחן פטור המשקף את הידע ורמת המיומנות המעשית של תלמיד שעבר קורסים אלה.

הקורס מתנהל באולפן, בקבוצה מצומצמת, של 12 תלמידים לכל היותר. השיעורים מתנהלים באופן הבא: 1. לימוד עיוני; 2. הדגמה של טכניקות מיקס על ידי המדריך; 3. בדיקת עבודות תלמידים.

• מבוא למיקס – שלושת ממדי המיקס, תכנון המיקס – ממד הרוחב, ממד האורך, ממד העומק, הכנה למיקס, עוצמות מיקס ושעוני חיווי.
• פלאגינים 'מחממי צליל' – Oxford Inflator, Oxford Warmth, PSP Vintage Warmer, Oxford Transient Modulator, UAD Studer A-800.
• ערוצי התופים – מבוא למיקס ערוצי תופים, תוף הבס, תוף הסנייר, ה- Hi-Hat, ערוצי ה- Overheads, ה- Toms, הקלטות חדר, הגרופ של ערוצי התופים, אפקטים על ערוצי התופים, לופים מוכנים של תופים, Drumagog.
• בסים וגיטרות – ערוצי בס, גיטרה אקוסטית, גיטרה חשמלית.
• שירות – ערוץ השירה הראשי, EQ, De-Esser, קומפרסיה, דיסטורשן, Side Chain Ducking, קורוס ו- Pitch Shifter, ריוורב ודיליי, קולות רקע וא-קפלות.
• כלי נגינה נוספים – Mid-Side Processing, פסנתר אקוסטי, סינתיסייזרים/צלילים מתוכנתים, כלי קשת, כלי נשיפה.
• סיכום המיקס – דחיסת ערוץ המאסטר- Master Bus Compression, סיכום המיקס – סיכום אנלוגי, סיכום דיגיטאלי
• מאסטרינג – מבוא למאסטרינג, ציוד לאולפן מאסטרינג, מאסטרינג מגרופים, המלצות להתנהלות בזמן מאסטרינג, מאסטרינג של מיקס סטריאופוני, אקולייזר פרגרפי/פרמטרי, EQ דינאמי ו- De-Esser, ריוורב, קומפרסור מולטי-באנד, שינוי תמונת הסטריאו של המיקס, פלאגינים 'מחממי צליל' ו- Parallel Compression, לימיטר/מקסימייזר, Dithering וייצוא גירסת המאסטר, סיכום נושא המאסטרינג.

אלון אדירי, המדריך המקיף ללימודי סאונד, חלק ג' – מיקס ומאסטרינג.
כל תלמיד בסדנה יגיש, במהלך הסדנה, 2 עבודות על פי דרישת המדריך, האחת של מיקס אקוסטי והשניה של מיקס אלקטרוני, אשר חומרי הגלם שלהם יסופקו על-ידי המדריך. בנוסף, תוגש עבודת מיקס מסכמת בסוף הסדנה על פי דרישות המדריך.

בוא לעשות את מה שאתה באמת אוהב

לנו ב-Muzik חשובה הגשמת החלומות שלכם, דרך לימודים איכותיים במוסדות מקצועיים והמון אווירה טובה. צרו איתנו קשר, ונמצא לכם את הלימודים שמתאימים בדיוק למי שאתם.

הדלת שלך לתעשיית המוסיקה

מטרת פורטל Muzik לספק לכם פלטפורמה לימודית איכותית, עם אנשי תעשייה וותיקים שילמדו אתכם בצורה מעשית את כל מה שהם יודעים להשתלבות בתעשיית המוזיקה.

הבית שלך לעולם המוסיקה והסאונד

Muzik הוא הפורטל המוביל בישראל ללימודי מוזיקה. עם ניסיון של עשרות שנים בתחום, ומעל אלף סטודנטים מרוצים בשנה - אנחנו מתחייבים להוות בית חם לדור הבא של יוצרי ומפיקי המוזיקה.

סטודנטים ממליצים