פיתוח קול : שיעורי פיתוח קול במסגרת קורס מותאם אישית - Muzik
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    תחומי לימוד    שיעורי פיתוח קול ו Singer – Songwriter

שיעורי פיתוח קול ו Singer – Songwriter

 

למה שיעורי פיתוח קול וכתיבת שירים ב - Muzik?

 תכנית לימודים ייחודית, המשלבת לימודי תיאוריה והרמוניה עם סדנאות מעשיות בכתיבה והלחנת שירים, שיעורי פיתוח קול וביצוע.

 תהליך יצירתי מרתק, במהלכו מוצא התלמיד את קולו הייחודי, מזקק את אמירתו האישית ומפתח רפרטואר רחב של שירים מקוריים משלו.  
 
 פרויקטים והרכבים בהם משתף התלמיד פעולה עם נגנים ומפיקים.  
 
 פרויקט הגמר - הפקת מופע מלא משיריו המקוריים של התלמיד, שאיתו הוא יוצא החוצה, אל הקהל.  
 
 אופציה לסיום הלימודים עם אלבום מלא, מוקלט ומופק.  
 
 אפשרות להרחבת תכנית הלימודים לתחומי הנגינה, הסאונד וההפקה המוזיקלית.
 
 אפשרות לתכנית משולבת לתואר BA.
               
 יחס אישי ותמיכה בתלמיד - תשומת לב, ביקורת בונה, ליווי אישי, גמישות בבחירת תכנית הלימודים ומסלול ההתקדמות וקהילה מוזיקלית חמה ותומכת, ברמה שאינה מתאפשרת במוסדות לימוד גדולים. 
 
 אפשרויות חשיפה נרחבות - מגוון אירועים, ביניהם במות פתוחות, תחרות שירים מקוריים ומופעים מוזיקליים, המועלים הן בבית הספר והן במועדוני הופעות ופסטיבלים; אלבום אוסף מיצירות התלמידים המופק מדי שנה.  
 
 צוות מורים משובח, המורכב כולו ממוזיקאים-יוצרים פעילים, המחוייבים לקידומו של התלמיד. הצוות, בראשותו של עינן פרל, הכולל את טל גורדון, מיכל כהן, יניב ברוך, פטריק סבג והדס כרמי.
 
 מתקני לימוד מעולים, בהם יכול התלמיד לעשות שימוש גם מעבר לשעות לימודיו - אולם מופעים, אולפני הקלטה, חדרי חזרות וחדרי סטודיו ליצירה ועריכת מוזיקה.
 
 אפשרות לפיתוח קריירה בינלאומית - Muzik הינו הנציג האקדמי בישראל של LIPA, מוסד הלימוד הגבוה לאמנויות הבמה בליברפול, שהוקם ע"י פול מקרטני, ומקיים עימו מסלול משותף, המאפשר לתלמיד להתחיל את לימודיו בישראל, לסיימם באנגליה עם תואר BA Music של מוסד הלימוד היוקרתי ולפתוח לעצמו אפשרויות נרחבות לקריירה בינלאומית. 

 

פיתוח קול : שיעורי פיתוח קול במסגרת קורס מותאם אישית - Muzik
שיעורי פיתוח קול

Muzik מציע שתי דרכים לפיתוח קול: האחת - שיעורי פיתוח קול אישיים, המותאמים לרמתו של התלמיד, לגוון קולו ולסגנון בו ברצונו לשיר; האחרת - באמצעות סדנת פיתוח קול קבוצתית, המשלבת גם אינטראקציה עם זמרים אחרים. לצד שיעורי פיתוח קול ניתן להשתתף בהרכבים מוזיקליים.

פיתוח קול : שיעורי פיתוח קול במסגרת קורס מותאם אישית - Muzik
מסלול יסודות מוזיקליים

למי שמעוניין, לצד שיעורי פיתוח קול, לרכוש בסיס מוזיקלי איתן (קריאת תווים, תיאוריה והרמוניה, פיתוח שמיעה ויכולות ליווי עצמי בקלידים), מציע Muzik מסלול לימודים מובנה, בשעות הערב, בהיקף של פעמיים בשבוע, לאורך שנת לימודים אחת (8 חודשים בפועל).

פיתוח קול : שיעורי פיתוח קול במסגרת קורס מותאם אישית - Muzik
מסלול זמר - יוצר

מסלול מקצועי, בהיקף של שלושה ימי לימוד בשבוע לאורך שנתיים, הכולל את מלוא המרכיבים הדרושים לפיתוח כישורי singer-songwriter: החל בלימוד שיעורי פיתוח קול אישיים וקבוצתיים; דרך לימוד שפת המוזיקה, פיתוח שמיעה, כתיבת שירים, הלחנת שירים וביצועם; ועד לרכישת יכולות של ליווי עצמי בקלידים או בגיטרה והופעה בימתית (performance). המסלול מסתיים בהופעה בה מבצע התלמיד את השירים שכתב ובהקלטת single.

פיתוח קול : שיעורי פיתוח קול במסגרת קורס מותאם אישית - Muzik
המסלול לתואר בוגר Muzik בנתיב זמר – יוצר

מיועד למי שרואה את עיסוקו העיקרי כ- singer-songwriter, אך שואף לפתח יכולות מוזיקליות נוספות (כגון היכולת לעבד, להקליט ולהפיק את שיריו בעצמו), שיפתחו בפניו אופציות לעסוק במוזיקה כתחום עיסוק רחב, מגוון ומרכזי בחייו. המסלול האינטנסיבי (3 שנות לימוד מלאות) כולל, לצד שיעורי פיתוח קול , כתיבה, הלחנת שירים והופעה בימתית, גם הכשרה מקיפה ביצירה והפקת מוזיקה, השתתפות בהרכבים ופרויקטים מוזיקליים, ומסתיים בפרויקט גמר - יצירה והפקה של אלבום מוגמר מיצירותיו של התלמיד והעלאתו על הבמה. לתלמידים המעוניינים לסיים את לימודיהם בתואר אקדמי עומדת האפשרות לבחור במסלול המשולב לתואר בוגר Muzik ולתואר BA של האוניברסיטה הפתוחה (4 שנות לימוד) או במסלול המשולב לתואר בוגר LIPA.