לימודי מוזיקה אלקטרונית : יצירה והפקה של מוזיקה אלקטרונית
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    מסגרות לימוד    Muzik Pro    יצירה והפקת מוזיקה אלקטרונית

יצירה והפקת מוזיקה אלקטרונית

המסלול המקיף ליצירה, הפקה ונגינה של מוזיקה אלקטרונית

Muzik, בית הספר הגבוה ליצירה והפקת מוזיקה, גאה להשיק בנובמבר 2015 את מסלול הלימודים החדש - Elektronik Muzik. המסלול מיועד למי ששואף לפתח, בשנת לימוד אינטנסיבית אחת, את הידע, המיומנות והיכולת ליצור, להפיק ולנגן מוזיקה אלקטרונית. אתם מוזמנים לפסוע איתנו בנתיבים שפרצו עשרות רבות של אמנים ישראלים מוכשרים, כמו אינפקטד משרום, גיא גרבר ובורגור, אל פיסגת המוזיקה האלקטרונית העולמית.

מסלול הלימודים מיועד להכשיר ולטפח אמנים בתחום ה - Electronic Dance Music) EDM) לסוגיו - טראנס, האוס, פרוגרסיב, טכנו, דאבסטפ וכו', המשלבים בעיסוקם שני אלמנטים משלימים: מחד - הם יוצרים ומפיקים, באולפנם האישי, מוזיקה אלקטרונית מקורית ורמיקסים; מן העבר השני הם יוצאים אל הקהל ומתפרנסים מתקלוט ונגינה חיה במועדונים, מסיבות ופסטיבלים.

ייחודו של המסלול מתבטא באלמנטים הבאים:

• המסלול הוא היחיד בישראל המקיף באופן יסודי ועמוק את כל המרכיבים הדרושים להכשרתו של dj-producer: החל מרכישת יסודות במוזיקה וסאונד; דרך שליטה בתוכנות האייבלטון לייב והטרקטור, בעיצוב צליל ובסינתזה, בפרוגרמינג וסטיילינג, במיקס ובמאסטרינג; ועד ליישום מכלול המיומנויות הנרכשות בבניה וגימור של טרק ורמיקס ובנגינה חיה בקונטרולרים ובכלים האלקטרוניים.

• הלימודים במסלול מושתתים על עשייה מעשית. לאורכו של כל אחד מן הקורסים משובצים תרגילים ומטלות יצירתיות להגשה ולבדיקה, ובסיום הקורס נדרש התלמיד לבצע משימת גמר מוגדרת ומאתגרת, שנועדה ליישם את מלוא הידע והמיומנות שצבר במהלכו. כך מפתח התלמיד, באופן הדרגתי, הן את יכולותיו המעשיות והן את תיק העבודות, שישמש אותו בדרכו לפיתוח קריירה בתחום.

• המסלול מודרך בידי צוות מורים עשיר, מגוון, מיומן ומנוסה, כל אחד מהם אמן / איש מקצוע פעיל בתחומו.

• המסלול מתנהל במתקנים מצוידים היטב, המותאמים לא רק ללימוד 'יבש', אלא גם ליישום מלא ולצבירת ניסיון מעשי - כיתות לימוד מצוידות, חדרוני תרגול, אולפנים מקצועיים ואולם הופעות.

• הלימודים מתקיימים לאורך שנה, במתכונת של שני ימי לימוד בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב, באופן המותאם גם לתלמידים עובדים.

• המסלול מתנהל כולו בקבוצות לימוד קטנות (12 תלמידים בקבוצה לכל היותר), במטרה להבטיח התייחסות פרטנית של צוות ההדרכה לכל תלמיד ויצירותיו, ובה בעת לאפשר לתלמיד את האינטראקציה ושיתופי הפעולה עם חבריו ללימודים.

• המסלול אינו מסתפק בפיתוח יכולות אישיות; פרויקט הגמר, המתנהל בצמדים, מעניק לתלמיד התנסות במתכונת היצירה וההפקה המקובלת כיום בעולם האלקטרוני, בה משלימים זוג אמנים זה את יכולותיו של האחר, חוברים לצמד ובכוחותיהם המשותפים מעצימים את סיכוייהם להגיע אל הקהל הרחב.
>> בתאריך 21.08.16 יום א' בשעה 19:00 יתקיים ערב פתוח למתעניינים במסלול זה. כל הפרטים כאן


לימודי מוזיקה אלקטרונית : יצירה והפקה של מוזיקה אלקטרונית
פירוט תכנית הלימודים
 


הלימודים במסלול הם בהיקף של שנת לימוד מלאה, הנחלקת ל- 3 סמסטרים. כל אחד מן הסמסטרים מתקיים לאורך 13 שבועות, ובין סמסטר לסמסטר יש חופשה בת כ-4 שבועות. בכל אחד מהסמסטרים לומד התלמיד ב- 3 קורסים, כל אחד מהם בהיקף של 3 שעות אקדמיות בשבוע. בסך הכל כולל המסלול 351 שעות אקדמיות מודרכות (3 שעות שבועיות בכל קורס X 13 שבועות לקורס X 3 קורסים בכל סמסטר X 3 סמסטרים).

 

מוזיקה ויצירה

סאונד והפקה

פלטפורמות ונגינה חיה

סמסטר א

יסודות במוזיקה והלחנה

סאונד באולפן הביתי

יצירה ונגינה באייבלטון לייב

סמסטר ב

בניה ופיתוח של טרק

סינתזה, סמפלינג וכלים וירטואליים

סדנת Dj

סמסטר ג

פרויקט גמר

מיקס ומאסטרינג למוזיקה אלקטרונית

נגינה חיה בכלים אלקטרוניים


כמו כן, משובצות לאורך המסלול 3 סדנאות אמן עם אמנים אלקטרוניים מובילים.
בנוסף על השעות המודרכות נדרש התלמיד במסלול לתרגול עצמי ולהגשת מטלות מוזיקליות מעשיות.


זמני הלימוד

הלימודים במסלול מתקיימים בפורמט של יומיים בשבוע, בשעות אחה"צ והערב. בכל סמסטר מתקיימים שניים מן הקורסים ביום אחד, בין השעות 17:00-22:45, והקורס השלישי מתקיים ביום נוסף, בין השעות 19:00-21:45.

בוגרינו

המסלול העדכני והמקיף נבנה על בסיס נסיונו הרב והמצטבר של Muzik, משנת 1997, בהכשרת דורות של יוצרי מוזיקה אלקטרונית, מפיקים ו - Djs. מעט מאד מוסדות לימוד ברחבי העולם יכולים להתגאות במגוון כה רחב של בוגרים, העושים חייל במיטב המועדונים, הבמות והלייבלים המובילים בישראל ומחוצה לה. בינהם:


adi ulmansky    (Bubble)    shlomi aber

מעיין נידם (Miss Fitz)    chaim    יהודה בן עטר

איציק פינלי    אסי פרץ    מורן קריב
 
טריפל    אור רווה    יותם אבני 
 
 


 ורבים וטובים אחרים...
 
מועדי פתיחה
המועדים הקרובים לפתיחת המסלול: 28.2.16, 26.6.16, 6.11.16.
תנאי הקבלה
אין צורך בידע מוקדם - גם חובבי מוזיקה אלקטרונית ללא רקע יכולים להתקבל למסלול, בתנאי שיעמדו בתנאי הקבלה הבאים:

• גיל מינימלי - 18 שנה (במקרים חריגים תתאפשר קבלה מגיל 16)
• מעבר מבחן יכולות מוזיקליות בסיסיות - שמיעה וקצב
• מעבר מבחן יכולות מחשב בסיסיות
• מעבר ראיון אישי עם רכז המסלול
• תשוקה וסקרנות ליצירה, הפקה ונגינה של מוזיקה אלקטרונית :)

הציוד הנדרש*

• מחשב אישי - אתם מוזמנים להתייעץ עימנו בנוגע למפרטים מומלצים לצרכי יצירת מוזיקה והפקתה.
• תוכנת אייבלטון - לתלמידי המסלול אפשרות לרכוש את התוכנה באמצעות ביה"ס בהנחה ניכרת.
• אוזניות - לא לשכוח להביא לכל שיעור!
* לצד העבודה בבית, רשאים תלמידי המסלול לתרגל ולעבוד גם באולפני ביה"ס, בכפוף למקום פנוי ולהזמנה מראש.
* נשמח לעמוד לרשותכם לייעוץ מקצועי ולהנחות ניכרות ברכישתם של פריטי ציוד נוספים - כרטיס קול מקצועי, מוניטורים, מקלדת שליטה, מיקרופונים, תוכנות וקונטרולרים.
שכר הלימוד
שכר הלימוד במסלול הינו בסך 24,300 ₪, בתוספת 300 ₪ דמי הרשמה.
• שכר הלימוד מעודכן לשנת הלימודים תשע"ו.
• שכר הלימוד ניתן לתשלום ללא רבית או הצמדה, בפריסה עד ל- 4 תשלומים, או לפריסה לאורך תקופת הלימודים כולה, בתוספת רבית של 5% לשנה.
• הלימודים במסלול מוכרים לצורך השימוש בפקדון החיילים המשוחררים.
• שכר הלימוד כפוף לתקנות שכר הלימוד של ביה"ס, לרבות בענייני דחיית קורסים, ביטולם, הקפאת לימודים וזיכוי כספי במקרים של הפסקת לימודים.