הרכבי Muzik בסאבליים – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    הרכבי Muzik בסאבליים

הרכבי Muzik בסאבליים

  17.2.09 – הרכבי Sabaya+ Muzik ו- Pipe בסאבליים
ביום ג', 17.2.09, יתקיים ערב ההופעות הראשון לשנת 2009 של הרכבי הסטודנטים הפועלים ב- Muzik, בתוספת חיזוק משמעותי: Tribe Sabaya ו- dj Pipe.
בערב יופיעו:
תלמידי קורס "נגינה במבנים פופולאריים" – שהפך, בהדרכתו של מיטשל רוזן, להרכב מגניב בפני עצמו.
Muzik Vox – ההרכב הווקאלי, בהנחיית מיכל כהן, הכולל 7 ווקאליסטים ושני לפטופיסטים, המעבדים אלקטרונית את הצליל הווקאלי בזמן אמת. ההרכב מאלתר על קטעים שנכתבו עם מקום לפיתוח בזמן הביצוע, והתוצאה היא אינטראקציה מרתקת וחד פעמית בין הקולות למחשב.
 Muzik Grooves – ההרכב, המודרך ע"י עמית כרמלי, בונה קטעים מקוריים תוך כדי ג'אמים אינסטרומנטאליים בין גיטרות, מקלדת, תופים, ומחשב, עם דגש על groove אנרגטי.
Experimental  Muzik Ensemble - ההרכב, בהנחיית אלברט בגר, מנגן מוזיקה מאולתרת המבוססת על עקרונות קומפוזיטורים שנוצרים תוך כדי חזרות. המוזיקה מפגישה בין השפעות וזרמים אמנותיים שונים, מאלקטרוניקה בת זמננו ועד פרוגרסיב רוק, ג'אז וכל מיני.
אומצלילהלילה – הרכב ה- tribal בהנחיית אורי ליכטיק, שיוצר פאטרנים מינימליסטיים ב- live. המוזיקה הנוצרת מבוססת על חזרה תבניתית, ריתמית ועיקשת, התפתחות איטית של אלמנטים קצביים ו- call & response בין הנגנים, המתפקדים כחטיבת קצב נושמת, שבונה אנרגיה בתנועה מעגלית.
לאחר הופעות התלמידים יעלו הבוגרים:
Tribe Sabaya ו- dj Pipe - סאבאיה הם סנסציה אתנו-אלקטרונית, שנולדה מתוך פרויקט הגמר של בוגרי השנה החולפת, סטיבן אנג'ל, עידן אגוזי ואור רווה, והפכה לאחד ההרכבים המדוברים בעיר. על הבמה הם משלבים ביטים מעולם הטראנס והדאב סטפ עם מקצבים אתניים ונגנים חיים. הגישה הייחודית שלהם לעולם האלקטרוני יוצרת צבע מוזיקלי מרהיב ומהפנט, תבשיל שהופך למסיבה מטורפת.
במופע יארחו סאבאיה את dj Pipe (עמית רואי), בוגר מסלול ה- dj בביה"ס ומורה בקורסי הנגינה בכלי תקלוט, שפילס בשנים האחרונות את דרכו ל- dj המוביל בארץ בסצינת ה - scratch וה – Turntablism, וייצג לאחרונה את ישראל בתחרות ה- DMC העולמית בלונדון. כבוד!
צפו לחוויה שבטית ומחושמלת!!!
www.myspace.com/sabayatribe
http://www.facebook.com/group.php?gid=32476867529
בקיצור, ערב שאסור לפספס!
יום שלישי, 17.2.09, מ- 20:00, סאבליים – סלמה 53, ת"א.
הרכבי Muzik בסאבליים – חדשות מוזיקה