אבי אלבז על ה- Muzik Fest – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    אבי אלבז על ה- Muzik Fest

אבי אלבז על ה- Muzik Fest

  ביום שבת, 7.7.12, יחגוג Muzik לראשונה את סיומה של שנת הלימודים בפסטיבל, שבו יציגו תלמידי ביה"ס, במסלולי הלימוד השונים, את הפירות המוזיקליים – בימתיים עליהם עמלו במהלך השנה. במשך 6 שעות רצופות יהפוך הבניין התעשייתי ברחוב בן שמן 4 לזירת מופעים, שבה יקחו חלק מוזיקאים יוצרים: כותבים, מלחינים, נגנים, הרכבים, singer-songwriters, djs ומפיקים מוזיקליים - כולם על טהרת תלמידי Muzik ובוגריו.

אבי אלבז, המנהל האמנותי של ה Muzik Fest סיפר לנו על האירוע:

אבי, כיצד נולד הרעיון?

בכל שנות פעילותו, מתקיימת ב- Muzik פעילות ענפה ומעוררת השראה של יצירה מקורית על כל גווניה, בה לוקחים חלק יוצרים-כותבים, מפיקים, זמרים, נגנים, הרכבים ו- djs אשר מעמידים הופעות ברמה מקצועית גבוהה. על אף שלכל אחד ממסלולי הלימוד בבית הספר יש מסגרות ייעודיות לחשיפת והצגת התוצרים של התלמידים, הרגשנו כי הגיעה העת לערוך אירוע כלל בית ספרי שיחגוג הכשרון והיצירתיות של התלמידים מן המסלולים השונים.

מה צפוי לנו?

צפויה לנו חגיגה מוזיקלית. ה - Muzik Fest ינוע בין שלושה חללים עיקריים: האחד מובן מאליו – ה- Muzik Live Room, אולם המופעים הקומפקטי של ביה"ס בו יופיעו הסינגרס-סונגרייטרס; האחר פחות צפוי - זירת האיגרוף, הממוקמת בסמוך לביה"ס, שתהפוך בשעות אלה לבמה מוזיקלית בה יופיעו ההרכבים. בין שני החללים הללו יקשר לובי הכניסה לביה"ס - The Wired Bar - שיהפוך לזירת מופעים אלקטרוניים.

בין המופעים ב- Muzik Fest השנה: הרכבי תלמידי בית הספר, בהנחייתם של אמיר בן עמי, תמר אייזנמן ועידו בוקלמן; מופע של נגני Ableton Live בהנחיית יוסטק כהן; הפרויקט "עכשיו כבר כן", המבוסס על לחנים של תלמידי Muzik לשירי דוד אבידן, בהנחייתה של טל גורדון (הפרוייקט נבחר ע"י עיריית תל אביב לאירועי "לילה לבן" השנה); במת Singer-Songwriters; במת נגן-יוצר, בה יופיעו תלמידי מסלול הנגינה יצירותיהם האינסטרומנטליות המקוריות, בהנחיית מיטשל רוזן. בנוסף לתלמידי בית הספר, אנו גאים לארח ב- Muzik Fest הופעות של הרכבים המבוססים על בוגרי Muzik, הפועלים באופן עצמאי, ביניהם אבישי אפרת וסיסטם עאלי.
 
והנה הליין אפ המלא:

The Boxing Gym
בן שמן 4
נערות בבל
הסחורות
אבישי אפרת וה- 1840
סיסטם עאלי

The Live Room
גרמן רייטרמן
נטע וינר
מור ספורטה
לונה אבו נסאר
ההרכב של בוקלמן
זמרים יוצרים: רותם זילברברג, דרור לביא, נועם בלום, עומר קורן
נדב קדמון
אורן הורביץ
רסיטל נגנים: שיקו ברקוביץ', תום היין, דני בן שמואל, צחי שני ודולב לקסר

The Wired Bar
FOW
רונה גפן
איתי בוטרמילך
אור אברמוביץ'
Bunny on Acid
אדם קפלן
אורן מרזם
טום אסדו
דניאל כהן ורועי דורון
MITZ
אלירן קליסקי

שבת, 7.7, 18:00, אתם מוזמנים לחגוג איתנו. הכניסה חופשית!!!

 
Muzik Fest promo

 
הזמנה ל - Muzik Fest
אבי אלבז על ה- Muzik Fest – חדשות מוזיקה