שחר נתן - שלקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    הבוגרים    שחר נתן - שלקה

שחר נתן - שלקה

  בוגר מסלול dj-producer

"אני שלקה, בן 33, גר בקיבוץ גבע בעמק יזרעאל, מנגן על גיטרה, תופים ועוד, כותב שירים, מילים ומנגינות, מפיק ומעבד. בעבר הייתי במספר להקות כמו: נעלי הבית, החברה קדישא, חזה אל חזה, להקת חג פורים שמח, The Wedding Reggae Band ועוד. ברוב ההרכבים שימשתי כנגן הגיטרה וכותב חלק מהחומר. כיום אני סולן וגיטריסט להקת 'השיבולים' והעיסוק העיקרי שלנו הוא לחרע את הצורה לשירי 'הגבעטרון' הישנים והטובים (הלו! עם הרבה כבוד, אחרי הכל אנחנו גם תושבי עמק גאים!). בנוסף אנחנו משתדלים לכתוב שירים מקוריים שישגעו נערות בנות 14 עד 17 בכל רחבי המדינה (אבל נסתפק גם רק בבנות העמק אם אין ברירה). לפני מספר חודשים יצא אל החנויות הדיסק הראשון שלנו שנקרא באופן מפתיע: "פרוייקט שירי הגבעטרון".
הגעתי ל- Muzik  מכיוון שחיפשתי להעמיק את הידע וההיכרות שלי עם עולם המוזיקה האלקטרונית שתמיד משך אותי, גם ובעיקר כיוצר. באתי מרקע של מוזיקת רוק, אליה נולדתי ועליה גדלתי (אחי הגדול היה מכריח אותי לשמוע פינק פלויד, ביטלס ודיפ פרפל ואם הייתי מסרב, הייתי חוטף מכות), אך הרגשתי שגיטרה בדיסטורשן ובס בשמיניות זה לא מספיק לי ואני רוצה להרחיב את גבולות היצירה לכיוונים חדשים ומרתקים (כמו קיק על רבעים ובס באוף-ביט). בחרתי ללמוד בתחילה בקורס יצירת מוזיקה באולפן הביתי והמשכתי למסלול ה- dj-producer.
הלימודים ב- Muzik קידמו אותי מאד בתחום הטכני של היצירה ובהכרת עולם מוזיקלי שלא נחשפתי אליו לפני כן. במהלך הלימודים פיתחתי את האולפן האישי שלי, כשהמטרה היא להוציא חומרים שלי אל הקהל הרחב, ללא פשרה וברמה הכי גבוהה שאני יכול, תוך הכרה בעובדה (הכואבת) שכקיבוצניק אני חייב בינתיים גם להמשיך ולחלוב פרות בכדי לממן את האולפן, כלי הנגינה ושאר הדברים הנחמדים והיקרים שהמוזיקה דורשת ממני. אבל אני נהנה מכל רגע והידע שרכשתי מקנה לי את היכולת להגיע לתוצאות ברמה גבוהה. כרגע, במקביל ל"שיבולים", אני עובד על אלבום סולו שלי ומקווה להשלים אותו עד סוף השנה".

אתר הבית של השיבולים: www.shibolim.co.il
הדף של שלקה באתר מייספייס: www.myspace.comshlaka2000

שחר נתן - שלקה
לשירי MP3