בואו להכיר את Service Lab – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    בואו להכיר את Service Lab

בואו להכיר את Service Lab

  "Service Lab ההרכב שמתקן את המוזיקה האלקטרונית"
 
אמיר מרגלית ונועם ספרבר - צמד לפטופיסטים אלקטרונים שעושים כל שביכולם לגרום למוזיקה אלקטרונית להיות פחות רצינית.
 
 אמיר ונועם, מי אתם?
אמיר: אני אמיר.
נעם: גם אני אמיר. לא סתם... אני נעם. 

 
איך נוצר החיבור בינכם?
אמיר: בפרוייקט גמר של השנה השלישית במסלול המלא של בית ספר Muzik. בהתחלה היינו שלושה. היה איתנו חבר טוב- יהודה בן-עטר שעזב אותנו לטובת חיים חדשים ומרתקים בלוס אנג'לס. לאחר שהוא עזב נשארנו לעבוד שנינו על הפרוייקט ולקחת את החומרים שעבדנו עליהם עד אז ולשדרג אותם (אנחנו אוהבים שידרוגים), ולהוסיף עוד חומרים, לכתוב, להלחין, ולהפיק כדי שתוכל להיווצר כאן הופעה מלאה ומעניינת לכולם.
נעם: החיבור הוא גם מה שיוצר את העניין מבחינתנו. המוזיקה היא מעניינת כי מפגישה בין אנשים שמגיעים ממקומות שונים והיא צריכה להיות מעניינת גם לאמיר שמגיע יותר מטקנו, האוס, והדברים הפחות הטובים האלה, וגם לי שאני מגיע מחיבה למוזיקת ג'אז ומוזיקה ישראלית ודראם אנד בייס. 

 
איך אתם מגדירים את המוזיקה שלכם?
אמיר: אפשר לקרוא למוזיקה שלנו בהמון שמות: שמחה, מקפיצה, מרקידה, קצבית, שבורה, אלקטרונית, מלודית... וואטאבר. העיקר שיהיה כיף למי ששומע! כשנכנסים להגדרות זה קצת חוסם את המרחב היצירתי שלך בתור אמן. "אני עושה טקנו".- זה טוב וזה מכובד, רק לי אישית זה מרגיש שזה מאוד מקצר את הכבלים (ואנחנו אוהבים כבלים, והרבה...) וכשאתה לא מגדיר לעצמך מה אתה עושה- אתה גם בסכנת התפזרות יצירתית, אבל אתה גם הרבה יותר חופשי. לכן יש לנו קונספט ואג'נדה ברורה שכל מה שתורם לה מבחינה מוזיקלית- הולך!
נעם: אני הייתי מגדיר אותה כמוזיקה טובה. ז'אנרים זה לעיתנואים ומבקרי מוזיקה. יותר קל להגדיר את המטרות שלנו ולא את המוזיקה. המטרות הם באמת לעשות כל מה שאמיר אמר כשהגישה למוזיקה אלקטרונית היא להוציא מתוכה את הרציניות והכובד ולהשאיר את הכיף והתנועה.
 
מאיפה/ ממי/ ממה מגיעה ההשראה?
אמיר: מכל מקום. בין אם זה מזג אוויר, ג'וליאן שגראן, ניקולה סרקוזי, קליפים מצחיקים ביו-טיוב, מאכלים / מסעדות או סתם דמיון פרוע על מוזיקאים-רובוטיים שמשתלטים על העולם עם מוזיקה מרובעת וקרה...
נעם: Noisia, Modeselektor, Prodigy, The Glitch Mob, דני סנדרסון, פרנק זאפה, ודוחף הקוביות הם אבות ההשראה שלי השבוע. שבוע הבא אולי זה יהיה אחרת. 

 
מה חשוב לכם שהמוזיקה שלכם תעשה לקהל?
אמיר: תזיז להם את הטוסיק, תעשה להם שמח וכיף בלב.
נעם: תעשה להם שמח וכיף בטוסיק, ותזיז להם את הלב.

 
מה השאיפות שלכם בתחום?
נעם: אנחנו רוצים להופיע 100 הופעות בשנה ובפסטיבלים בכול העולם כגון: coachella, dbfestival, lollapalooza, southside, ועוד המון כאלה.
אמיר: שנוכל להאכיל את עצמנו ואת הצאצאים שלנו באמצעות יצירת ביטים שבורים ובאסים שמנים.
נעם:  אח"כ יהיו לנו צאצאים שמנים ושבורים... זה יכול להיות משעשע.

 
איפה אפשר לראות ולשמוע אתכם היום?
נעם: יש אתר שבו אפשר לשמוע, ולראות אפשר בלה פצ'נגה בכפ"ס ב 26 לדצמבר, בשאפו בתל אביב ב 31 לדצמבר, ובבאסס בירושלים ב 14 לינואר. 

 
עם מי הייתם רוצים לעבוד ולמה?
נעם: יום אחד הייתי רוצה להופיע עם הרכב ג'אז עם המון מחשבים ואלקטרוניקה וריקודים, וחלליות נוחתות ורקדניות פלמנקו
אמיר:  "אלקטרוניקה וריקודים"- מצחיק! =) היינו רוצים לעשות שיתופי פעולה עם האנשים שמהם אנחנו מושפעים- מודסלקטור, דאפט-פאנק, דה גליץ' מוב (שכבר עשינו להם רמיקס), וכמובן איך אפשר בלי דודו זר. מבחינת הופעות לייב- מצטרף לרצונות של נעם- רקדניות פלמנקו זה אחלה!

 
מה אפשר לאחל לכם לשנה החדשה?
נעם: שיר / טראק בשבועיים.
אמיר:  ברלין / לוס אנג'לס.
 
Service Lab
אתר: www.servicelabmusic.com
פייסבוק: http://listn.to/servicelab
 
בואו להכיר את Service Lab – חדשות מוזיקה