נעם עקרבי
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    הבוגרים    נועם עקרבי - אליעד נחום

נועם עקרבי - אליעד נחום

   

אם השם נועם עקרבי לא אומר לכם הרבה, זו רק אשליה, כי אין שום סיכוי שהצלחתם לפספס אותו השנה. עקרבי הוא המפיק והמעבד שעומד מאחורי פריצת השנה, אליעד נחום. יחד הם קטפו את תואר "שיר השנה" במצעד השנתי של גלגלצ ו-וואלה! ומאז לא מפסיקים לכבוש את פסגות המצעדים ורשימות ההשמעה של גופי התקשורת המובילים בארץ. נועם מספר לאתר Muzik -
"חלמתי להיות מוזיקאי מגיל מאוד צעיר. אני מנגן על גיטרה כבר 17 שנים, במהלכן התנסיתי בהמון סגנונות, ניגנתי והופעתי בארץ ובארה"ב.
התחלתי לכתוב שירים לפני כ- 10 שנים, אך לפני שהגעתי ל- Muzik לא למדתי בצורה מסודרת נגינה או כל דבר אחר שקשור לצלילים. אחרי 4 שנים בארה"ב והתעסקות די אינטנסיבית במוזיקה החלטתי לנסות לקרוא לכל בשם, להבין ולחקור, וזה מה שהביא אותי ללימודים.
הלימודים ב - Muzik נתנו לי כלים להשתמש ביכולות שיש בי: תיאוריה מוזיקלית, תורת המוזיקה העכשווית, חקר הצליל, הלחנה, הפקה ועבודה בסביבה אולפנית מודרנית.
היום, בסיום לימודיי, אני גאה לומר שאני מתפרנס אך ורק מעיסוקיי המוזיקליים: אני מפיק ומעבד מוזיקלי, גיטריסט מקצועי, זמר, כותב ומלחין, וגם משמש כטכנאי מיקסים. מלמד כ - 40 תלמידים את רזי היצירה וההפקה באולפן הביתי. בשנה האחרונה אני עובד עם אמנים (מפורסמים יותר או פחות) על סינגלים, EP ואף אלבומים שלמים, חלקם מגיע למקומות ראשונים במצעדים הרלוונטיים וחלקם מתפרסמים ברשת או בכל מקום אחר. אין ספק שהפרויקטים שהשתתפתי בהפקתם במסגרת הלימודים ב- Muzik נתנו לי את הכלים ואת הביטחון לעשות זאת."קישורים:

אתר

Facebook

Youtube

Bandcamp

בתקשורת:

לייב מתוך המצעד השנתי של גלגלצ ו-וואלה!


מאקו

נענע 10

נעם עקרבי
לשירי MP3