פספסתם את ה - Muzik Fest? – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    פספסתם את ה - Muzik Fest?

פספסתם את ה - Muzik Fest?

  בואו לראות את כל הרגעים באירוע השנתי שבו הציגו הסטודנטים את מיטב היצירות שיצרו במהלך שנת הלימודים החולפת, במסגרת הסדנאות והפרויקטים ב - Muzik.
אז מה היה לנו השנה? 4 שעות של מוזיקה חדשה. 2 במות שפעלו במקביל - האחת אקוסטית, ב - Muzik Live Room, והשנייה - אלקטרונית, בלובי ביה"ס, בירה מהחבית, פופקורן טרי והרבה כיף.
בין המשתתפים:
• "יש כדור" - הרכב הבית של Muzik: רוני בלום, גיל מאיר, יונתן מרכוס, יואב שכטר וטומי שניידר, בהנחיית אמיר בן-עמי.
• פרויקט "רחל 2015" - הטקסטים האהובים שנכתבו לפני למעלה מ - 80 שנה, בלחנים, עיבודים והפקות מוזיקליות מפתיעות ומרעננות במסגרת פרויקט הסיום של תלמידי שנה ב': רוברט אורנשטיין, גיל בן-מאיר, צח גפן, מייסא דאו, בן מן, הילה עגנון, איזי קאופמן ובניה קניסטר, בהנחייתו של עינן פרל.
• LEE S ELLER - לי אלר, זמרת מדהימה, ובן רייקמנס, גיטריסט, פסנתרן ומפיק, סיימו את לימודיהם ב - Muzik בשנה שעברה וחברו למופע משותף משיריה של לי.
Racing Beat - הדואו האלקטרוני של איתן רוזנטל ושיקו ברקוביץ, בוגרי Muzik, שיקפיצו לכם את התודעה עם טראנס ודיסטורשן עד לסיום הערב.
• בין לבין נקבל טעימות בימתיות מפרויקטי הגמר ההולכים ומתגבשים של תלמידי שנה ג', אשר עובדים על אלבומי הבכורה שלהם: מייסא דאו, בהפקת אוהד מנור וגיל מאיר; יפתח גילבר, בהפקת שחף סגינר ומקס וורנוב.

צפו בגלרית התמונות המלאה
 צפו בקליפ מתוך האירוע :פספסתם את ה - Muzik Fest? – חדשות מוזיקה