ג'ם קזובסקי
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    הבוגרים    ג'ם קזובסקי

ג'ם קזובסקי

  בוגר מסלול יצירה והפקת מוזיקה באולפן הביתי

"לפרנסתי אני עובד כמנהל בקרת איכות במפעל עיבוד שבבי, אבל אני מתקרב מדי יום למטרה שהגדרתי לעצמי – לעסוק במוזיקה ברמה מקצועית ולהתפרנס מזה. אני יוצר “מינימל טק-האוס”, ובמקביל, אני יוצר בשיתוף עם שחר פליישר (שאותו הכרתי ב-Muzik). כמו -כן אני עובד על חומרים עבור לייבל המוזיקה האלקטרונית Kompakt, שמתמקד בעיקר במינימל טקנו ואלקטרו באירופה. ניתן לשמוע קטעים שלי ושל שחר ב: www.myspace.com/jammic
הגעתי ל-Muzik מכיוון שחיפשתי מסגרת לימודית שתתן לי את הידע הנדרש להתחיל ליצור מוזיקה ברמה מקצועית. בילדותי למדתי פסנתר בבית ספר לאומנויות באוקראינה והשתתפתי בהרכבים, בהם שרתי וניגנתי על קלידים ותופים. נחשפתי לראשונה לאפשרות ליצור מוזיקה באמצעות מחשב בשנת 2000, אך התחלתי לממש את היכולת הזו רק כשהתחלתי ללמוד ב-Muzik, בקורס יצירת מוזיקה באולפן הביתי.
הלימודים ב- נתנו לי הסתכלות אחרת לגמרי על מוזיקה מזו שהיתה לי לפני כן – פרספקטיבה רחבה יותר על המתרחש מאחורי היצירה. כמה חשוב להיות בסביבה תומכת כדי ליצור דברים טובים. הכרתי בביה"ס אנשים מדהימים שעזרו לי מאוד להתבסס מבחינה מוזיקלית. כאשר היו לי קשיים פיננסיים, ביה"ס ראה בי פוטנציאל והעניק לי מלגה שאפשרה לי לשפר את הידע ולהכיר זוויות חדשות, כמו תחום ה- dj, שסייע לי להבין את תפיסת ה"טראק", השונה מזו שהיתה לי כמי שבא מרקע שירי. גם לאחר שסיימתי את לימודיי, המשיך ביה"ס לפתוח לי נתיבים להתקדמות אמנותית ומקצועית, הן בכך שסידר לי "גיגים" כ- dj, והן באמצעות סדנאות האמן שהוא עורך. במהלך אחת מהן התוודעתי לאמן הטכנו הגרמני Frank Muller, והמפגש עימו הוביל לכך שרמיקס שלי עומד להיכלל באלבומו החדש.
מכיוון שלא כל זמני מוקדש למוזיקה, לקח לי זמן לעכל את החומרים שלמדתי, אבל אני חש שכעת אני מתחיל ליישם אותם במוזיקה שלי. התוצאות אינן מאחרות לבוא ואני מקווה שבקרוב אוכל להשלים את המעבר לעיסוק מוזיקלי מלא, משום שאני מאמין שכל אדם צריך להתעסק במה שהוא אוהב".

ג'ם קזובסקי
לשירי MP3