גדעון אלי
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    הבוגרים    גדעון אלי

גדעון אלי

  בוגר מסלול dj-producer

dj, מפיק מוזיקלי וטכנאי סאונד. בעל אולפן הקלטות והפקות מקצועי-"המשולש"- בת"א.עובד בעיקר עם אמני היפ הופ, משלב הסקיצה ועד אלבום קונספט מלא. ביולי 2006 יצא לאור אלבום אוסף שהפיק, הנקרא "נגד הכיוון", בשילוב אמ.סי'ז ודי ג'ייז בולטים. עובד כמפיק באופן קבוע עם הלהקות Taste of Pain (טירה), סדייל (ירושלים), Elijah P (Queens, NY). דורג באתר הביקורת על מפיקים מוזיקליים "beatbuggy.com " כאחד מ- 5 מפיקים שקיבלו את הדירוג 10 על קטעיהם האינסטרומנטליים (מתוך 20,000).
"הגעתי ל- Muzik כשעוד היה djschool בנמל ת"א. לאחר השחרור משירות בצבא חיפשתי לעשות משהו יצירתי עם עצמי. לאורך שנותיי כמתבגר הערצתי מפיקי היפ הופ כד"ר דרה, RZA ,פריס פול ו- dj muggs . כשהייתי נשאל בידי מבוגרים מה אעשה "כשאהיה גדול" הייתי עונה מייד – "מפיק מוזיקלי" כי זה נשמע לי רציני, אך לא התייחסתי לכך ברצינות. שנים אח"כ, הגורל הביא אותי ללמוד תקלוט ב- Muzik ולאחר מכן נרשמתי למחזור הראשון של לימודי dj-producer, קורס שאפתני שהיווה את הבסיס למסלול המלא של היום. התלהבתי מהנחת היסוד של הקורס שגרסה שהמוזיקאי המודרני חייב להיות מסוגל לשלוט ברוב האלמנטים של עולם המוזיקה- כלומר- תיאוריה, הלחנה, הקלטות, מיקס וכמובן הופעה חיה.
הלימודים ב-Muzik הקנו לי מיומנות בתהליכי עבודה, בשמיעה מוזיקלית, בעיצוב ותכנות צליל וכן בליטוש וגימור היצירה. אציין במיוחד את הקורס של עמית הכט בנושא ז'אנרים מוזיקליים שפתח בפני עולם חדש של מושגים, והקנה לי יכולת ניתוח של מוזיקה ברמה התרבותית והתעשייתית.
שאיפותיי לעתיד הן ביסוס ההיפ הופ בישראל ככלי ביטוי לגיטימי ורציני עבור צעירים וצעירות והצעדתו לבמה הבינלאומית כמייצג אומנותי וחברתי".

גדעון אלי
לשירי MP3