אסי פרץ DJ Asi-C
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    הבוגרים    אסי פרץ DJ Asi-C

אסי פרץ DJ Asi-C

  בוגר Muzik בנתיב יוצר - מפיק

בן 20, מזכרון יעקב
 
"בקושי 16 מלאו לנער, כשהחלטתי לעזוב את התיכון בזכרון יעקב ולעבור ללימודי מוזיקה, סאונד והפקה מלאים. הצעד הזה נשמע (בעיקר להורים שלי) מופרך, הזוי ולא אפשרי בעליל. אבל כמו שכולנו יודעים, עם קצת יכולת וקצת רצון, גם הטראקים שלנו ינוגנו בליסבון.

כשהגעתי ל- Muzik, רק רציתי להבין איך. איך אני מתרגם ומביא את כל הרעיונות הפסיכיים שיש לי בראש לידי ביטוי??? במהלך שלוש השנים בהן למדתי בביה"ס קיבלתי תשובות, והרבה. אבל יותר מכך, קיבלתי חוויה מדהימה, יחס אישי והכרות עם מוזיקאים, מורים ואנשים נפלאים.

בתחילת הדרך היו מקרים לא מעטים בהם ישבתי בשיעורים ואמרתי לעצמי "אני? למה אני צריך לדעת את זה?" אבל כעת, כשאני פוגש את הדברים האלה יום יום, אני יכול לומר ש- Muzik  לא פספס כלום בדרך לעולם הנפלא, המקצועי, המעניין והמאתגר של המוזיקה. משיטות הלחנה מתקדמות, דרך כתיבה לכלי קשת ונשיפה ועד תעשיית המוזיקה בארץ ובחו"ל, הכל שם, הכל נכון ואחרי 3 שנים אני מרגיש מוכן. אני יודע איך לפתח מוזיקה, איך לנהל תהליך הפקה, מה עובד עם מה ומי עובד עם מי, מה היה אז, איך זה השפיע על היום ואולי גם איך זה ישפיע בעתיד. וזה באמת רק על קצה המזלג...

לצד כל זה האווירה במוסד הלימודים היא מקסימה וכייפית. תמיד תנועה של אנשים ממקומות ומסגנונות שונים, מורים שהם כמו משפחה עם יחס אישי, עוזר ותומך, הרבה מעבר להעברת תכנית הלימודים. כל הטיפים,העצות והשיחות, שלא תמיד היו קשורים באופן ישיר לתוכנית הלימודים, הוסיפו תבלינים ושלל טעמים.

כיום אני עדיין נער, בן 20, חייל במשרה מלאה אבל מנצל כל רגע פנוי לעשייה המוזיקלית שלא מפסיקה לפעום. בקרוב מאוד שחרור של טראק שני (הראשון היה באוסף של Muzik Selected 5), בלייבל אלקטרוני מאוסטרליה שנקרא UP RECORDS , ולצד זה עובד ויוצר, וכותב ומלחין, ומנגן ומפיק את עצמי ואחרים, עם לו"ז מאוד צפוף ועמוס, המתמרן נפלא בין הביטים לצה"ל, בין הגיגים לחוסר שעות השינה, ובין שאר ההפקות, ההקלטות והלהקות איתם אני עובד. וזוהי רק ההתחלה...

אסי פרץ DJ Asi-C
לשירי MP3