יהוא ירון ב- Muzik – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    יהוא ירון ב- Muzik

יהוא ירון ב- Muzik

 
Muzik גאה להשיק סדרה חדשה של מפגשי אמן: "דנה קסלר מארחת". המוזיקאית - עיתונאית הוותיקה ורבת הפעלים, שגם מלמדת ב- Muzik את קורס ההתנהלות העצמאית כמוזיקאי, תארח בכל אחד מהמפגשים אמן או הרכב אינדי, לערב אינטימי ב- Muzik Live Room, שיכלול שיחה פתוחה על דרכי היצירה, בשילוב הופעה חיה של מספר קטעים. במפגש הראשון, שייערך ב- 8.3, תארח דנה את יהוא ירון
אחת לאיזה זמן ישנה התרחשות מוזיקלית שמרתקת דור ומייצרת ריגוש קולקטיבי. "דברים יומיומיים כאלה" (מתוך שירו של נתן זך שמולחן באלבום), הוא יצירה בלתי יומיומית בעליל של מי שנחשב כבר זמן מה להבטחה הגדולה של המוזיקה הישראלית.
 
ההופעות של יהוא ירון עשו להן שם מפה לאוזן, עם עידוד וביקורות מפרגנות מצד ערוצי מדיה שונים, עם קהל שהולך וגדל מהופעה להופעה ועם הופעה בבמות המרכזיות של פסטיבלי המוזיקה בישראל.
 
"אם אתם מפרגנים לעצמכם היכרות אינטימית עם אמן ישראלי אחד חדש בשנה - תבחרו ביהוא ירון... פתאום מבינים שיש עתיד לשירת פופ עברית." (רוי רגב, פנאי פלוס)
 
"טקסטים מעולים, לחנים קסומים ונגינה ועיבוד מושלמים...אחד הדברים היותר מרגשים שיצאו פה לאחרונה" (לאון פלדמן, רייטינג)
 
"מלבד היותו יוצר בחסד, ירון הוא גם פרפורמר מצוין, מלהטט בין גוף ונפש שבורים ומכונסים בעצמם לבין היותו כרוז ונציג עם עכשווי" (נועה מגר, Mako)
 
במסגרת סדנת האומן, יהוא ירון ידבר על האלבום החדש "דברים יומיומיים כאלה" ויבצע מספר שירים מהאלבום.
 
יום ה', 24.3.11, 20:00, בן שמן 4 תל אביב. 
הכניסה בחינם אך מספר המקומות מוגבל. נותרו עוד מספר מקומות
להזמנה: 03-6961011.

יהוא ירון ב- Muzik – חדשות מוזיקה