אלבז ובן עמי נפגשים – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    אלבז ובן עמי נפגשים

אלבז ובן עמי נפגשים

  היכונו למפגש מעלף בין שני ענקים: אבי אלבז ואמיר בן עמי. למי שלא מכיר:
אמיר בן עמי הוא יוצר, גיטריסט ומפיק מוזיקלי. בין היתר היה חבר בצ'קלקה – מההרכבים הראשונים שעשו אלקטרוניקה live. משם המשיך לדג נחש, שבה ניגן ויצר במשך 10 שנים, ובמקביל ניגן עם מגוון אמנים מהשורה הראשונה בישראל. אמיר הוא גיטריסט מבריק, בעל גרוב בלתי נדלה, שמשתמש בגיטרה לא רק ככלי נגינה, אלא גם כקונטרולר לעיצוב צליל. לפני כשנתיים כתב, הלחין, עיבד, ביצע ורקד באלבום הסולו הראשון שלו "חוזר לשפת ה- M". אמיר מנחה ב- Muzik את ההרכב Muzik Crossroads.
אבי אלבז הוא מוזיקאי רב פעלים. בסיסט, מלחין, מפיק, אך לא פחות מכך – מחנך מוזיקלי משכמו ומעלה. בוגר Berklee college of music ולימודי קומפוזיציה אצל פרופסור אריק שפירא. כותב, מלחין ומפיק מוזיקה לתיאטרון, מחול ומגוון יצירות נוספות. ביצירתו העצמאית אבי פועל בעיקר בסביבת המוזיקה הקונקרטית, ומשלב בעבודותיו כלים אקוסטיים עם עיצוב צליל אלקטרוני. בתחום המוזיקה הפופולארית, משתף פעולה עם אמנים רבים כיועץ, מפיק ומעצב צליל (הדג נחש, שוטי הנבואה, Infected Mushroom ועוד). כמחנך מוזיקלי עבד שנים רבות עם בני נוער, כמרכז מגמת המוזיקה בכפר הירוק, והספיק ללמד גם במחלקות למוזיקה באוניברסיטאות חיפה ובר אילן, לפני שמצא את מקומו ב- Muzik, בו הוא מורה בתחומי הקומפוזיציה וההפקה ומשמש כמרכז הפרויקטים וההרכבים.    
השניים מנהלים כבר שנים שיחה על מוסיקה וגולשים למקומות מרתקים ואחרים בצליל ובשפה המוסיקלית. מול קהל החוויה מתעצמת כי בסופו של דבר הכל נוצר בזמן אמת מנגינתו של אמיר על גיטרה ועיבוד צליל ונגינת אלקטרוניקה של אבי. אלקטרוניקה מזווית אחרת, מוסיקה עם צליל ייחודי והרבה גלים. את ההמשך תוכלו לשמוע ב-15.3 באולם המופעים Muzik Live Room
 
אבי אלבז : " זו הפעם הראושנה שאנחנו עולים להופיע במתכונת הזו ( גיטרה, אלקטרוניקה), נדמה לנו שמצאנו פורמט מעניין ויצירתי"
 
גלישה מוזיקלית Musical Surfing | אמיר בן עמי ואבי אלבז
יום ג', 15.3.11, 20:30, Muzik, בן שמן 4 תל אביב. 
מחיר כרטיס : 30 ש"ח // 10 ש"ח לתלמידי Muzik
להזמנת מקומות – 03-6961011
 
אלבז ובן עמי נפגשים – חדשות מוזיקה