תמיר מוסקט בסדנת אמן – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    תמיר מוסקט בסדנת אמן

תמיר מוסקט בסדנת אמן

  תמיר מוסקט (Balkan Beat Box) בסדנת אמן – 3.6.09
 
תמיר מוסקט הוא מחלוצי "בלקן ביט בוקס", ההרכב הבלקני המצליח בארץ ובארה"ב,
מפיק מוזיקלי, סמפלריסט ומתופף מחונן (היה המתופף הראשון של "איזבו"). מוסקט מתגורר בארה"ב כבר למעלה מ-10 שנים, ועובד כ- dj וכמפיק מוזיקלי למספר הרכבים בסצינת האנדרגראונד הניו יורקית, ביניהם Firewater, גוגול בורדלו, ביג לייזי ושעטנז.
הוא מספר שאיזבו בזמנו הביאו אותו לניו יורק, והוא מבין היחידים שנשארו שם ושרדו את הרעב ואת העוני כדי להביא אמירה אמנותית. עם הרבה סבלנות, לבסוף הייתה תמורה. במהלך שהייתו בניו יורק תמיר הקים ביחד עם דני שקצי את הלייבל vimbromonk records, תחתיו הוא מצליח להביא את המוזיקליות שלו, יצירתיות ומקוריות. ביחד עם מגוון אנשים יצירתיים שתמיר ודני בחרו לעבוד איתם, הצליח הלייבל במהלך השנים לפתח סאונד ספציפי משלו .
בין ההופעות מוסקט קפץ עם חבריו מהבלקן - תומר יוסף ואורי קפלן - לעבודה על האלבום השלישי של ההרכב (שאמור לצאת בסוף השנה) בבלגרד, אח"כ המשיך לסיבוב הופעות בכל ארה"ב, החל לנהל לייבל מצליח בליבה של ברוקלין, וכעת מגיע השיא – סדנת אמן ב- Mzuik! :)
סדנת אמן עם תמיר מוסקט, יום ד', 3.6.09, 20:00, Muzik, בן שמן 4 תל אביב. הכניסה חינם, אך מספר המקומות מוגבל - נא להזמין מקומות מראש בטלפון 03-6961011.
תמיר מוסקט בסדנת אמן – חדשות מוזיקה