תחומים_ישן
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    תחומי לימוד
נגינה והרכבים מוזיקליים

 

למה ללמוד נגינה ב - Muzik?

בגלל הסביבה המוזיקלית - Muzik הוא בראש ובראשונה חממה לטיפוח מוזיקאים, ששאיפתם היא ליצור, לנגן ולהפיק מוזיקה בתחומי האינדי (פולק, רוק לסוגיו, גרוב ואלקטרוניקה). אם אלה הם תחומי העניין שלך, Muzik הוא מוסד הלימוד המתאים ביותר לפיתוח כישוריך המוזיקליים. לימודי הנגינה מותאמים לסביבה מוזיקלית זו, ומאפשרים לתלמיד להתחבר ולשתף פעולה עם יוצרים, נגנים ומפיקים בעלי אוריינטציה ועניין דומים.

בגלל הגישה היצירתית - Muzik קורא תגר על הקונוונציה המסורתית, המבדילה בין יצירה לביצוע. לתפיסתנו, אין הכרח להפריד באופן מלאכותי בין הנגן ליוצר, להיפך: הקו המפריד בין הנגן הבינוני לבין הווירטואוז מתבטא ביכולותיו של האחרון לא רק לבצע, אלא גם ליצור מוזיקה חדשה בזמן אמת, בין בנגינת סולו או בהרכב. על מנת להגיע לרמה זו, על הנגן לפתח מיומנות של הקשבה, יכולת אלתור אמיתית (להבדיל מ"אלתור" המושתת על חיקוי טכניקות אלתור מקובלות), ובעיקר - להשתחרר ולפתח חופש בנגינה, על מנת לייצר רעיונות מוזיקליים שיתגבשו לכדי קומפוזיציה חיה ודינאמית. לימודי הנגינה ב- Muzik מכוונים ליישומה של תפיסה זו, ושמים דגש על פיתוח כישורי הנגינה היצירתית: מיצוי הפוטנציאל היצירתי הטמון בכלי, תוך חיפוש מתמיד אחר חדשנות מוזיקלית, שילוב בין כלי נגינה מסורתיים לבין כלים ממוחשבים ופיתוח יכולות להפקת צליל ייחודי וגיבוש סגנון אישי. שיאו של התהליך ברסיטל הגמר של התלמיד: מופע חי, המורכב מיצירות אינסטרומנטליות שהלחין ועיבד, אותו הוא מבצע יחד עם הרכב שבנה סביבו.

בגלל ההרכבים - להבדיל ממרבית מוסדות הלימוד, שבהם 'עבודת הרכב מודרכת' מתמקדת באיכויות הביצוע, משמשים ההרכבים המודרכים ב- Muzik כחממה ליצירה משותפת מתוך נגינה. גישה זו מובילה לכך שרבים מן ההרכבים, שנוצרו בזמן הלימודים, מקבלים חיים משלהם וממשיכים להתקיים ולהופיע, עם החומרים המקוריים שיצרו, אף לאחר תום הלימודים.

בגלל השילוב בין לימודי נגינה ללימודי הפקה - לימודי הנגינה המלאים ב - Muzik מיועדים לנגנים שחושבים רחוק, ומבינים כי במאה ה - 21 הולך ונוצר זן חדש של מוזיקאי עצמאי: כזה שאינו מסתפק רק בשליטה בכלי הנגינה, אלא יכולותיו מתפרסות גם אל תחומי העיבוד, הסאונד וההפקה. בהתאם לכך, בצד לימודי הנגינה, התיאוריה, פיתוח השמיעה, הקצב וההלחנה, לומד תלמיד המסלול המלא ב - Muzik לבנות לעצמו אולפן ביתי, לשלוט ב - Cubase וב - Ableton Live, להבין את מבנה הסאונד ואת הכלים המשמשים בעיצובו, להקליט, לערוך, לעבד ולהפיק יצירות מוזיקליות. בוגר מסלול זה אינו רק נגן טוב; הוא מוזיקאי רב יכולות.

בגלל היחס האישי - Muzik הוא בית ספר קטן, ממוקד ואיכותי. תודות לכך, הוא מציע לתלמיד תשומת לב, ביקורת בונה, מעקב אחר הישגיו, ליווי אישי וגמישות בבחירת תכנית הלימודים ומסלול ההתקדמות, ברמה שאינה מתאפשרת במוסדות לימוד גדולים.

בגלל הקהילה המוזיקלית התומכת - הלימודים ב- Muzik אינם מתמצים במערכת השעות השבועית. התלמיד מהווה חלק מקהילה מוזיקלית חיה ותוססת, המושתתת על מחויבות הדדית לתמיכה בכל אחד מפרטיה. תלמידי הנגינה בביה"ס מלווים את הזמרים-היוצרים הלומדים לצידם, צוברים ניסיון בעבודת אולפן כאשר הם מנגנים בהפקותיהם של תלמידי ההפקה, ונהנים משיתופי הפעולה הללו ומתמיכתה המסיבית של אותה קהילה, כאשר הם מופיעים בערבי הופעות התלמידים והבוגרים.

בגלל המורים - לימודי הנגינה ב- Muzik מודרכים ע"י צוות מורים מעולה, המחוייב לקידומו של התלמיד. הצוות, בראשותו של מיטשל רוזן, כולל את אמיר בן עמי, אסף חכימי, יואב זוהר, עידו בוקלמן, שי אלון ותמר אייזנמן.

בגלל מתקני הלימוד - לרשות התלמיד ב- Muzik עומדים מתקנים מעולים, בהם הוא יכול לעשות שימוש גם מעבר לשעות לימודיו - אולם מופעים, אולפני הקלטה, חדרי חזרות וחדרי סטודיו ליצירה ועריכת מוזיקה.

בגלל התואר (BA) - נגנים צעירים רבים ניצבים בפני דילמה: מחד - תשוקתם נתונה למוזיקה והם כמהים להפוך אותה מתחביב גרידא לתחום עיסוקם המקצועי; מאידך - הם חוששים שהעיסוק המוזיקלי לא יוביל אותם לפרנסה יציבה, והם מודעים לעובדה שבשוק העבודה, תואר אקדמי מלא הוא כלי חיוני. לנגנים אלה, מציע Muzik מסגרת לימודים חדשנית וייחודית מסוגה בישראל: מסלול המשלב לימודים גבוהים במוזיקה, עם תואר BA במדעי הרוח והחברה של האוניברסיטה הפתוחה. מסלול זה מאפשר לתלמיד ליהנות משני העולמות: לפתח את כישוריו המוזיקליים לרמה אמנותית ומקצועית; ובמקביל - להעשיר את עצמו גם בתחומים המקיפים את ענף המוזיקה - אמנות, קולנוע ותקשורת - ולזכות בתואר אקדמי מלא, של האוניברסיטה הגדולה בישראל, שעשוי לפתוח בפניו דלתות ואפשרויות נוספות להתקדמות (לרבות אפשרות ללימודי תואר שני).

בגלל האפשרות לפיתוח קריירה בינלאומית - Muzik הינו הנציג האקדמי בישראל של LIPA, מוסד הלימוד הגבוה לאמנויות הבמה בליברפול, שהוקם ע"י פול מקרטני. הדבר פותח בפני התלמיד אפשרות להתחיל את לימודיו בישראל, לסיימם באנגליה עם תואר BA Music של מוסד הלימוד היוקרתי ולפתוח לעצמו אפשרויות נרחבות לקריירה בינלאומית. 

למעוניינים בלימודי נגינה מציע Muzik שתי אפשרויות:

מסלולי לימוד:

לימודי סאונד והפקה מוזיקלית

לימודי סאונד והפקה מוזיקלית - למה דווקא ב Muzik ?

 

 

בגלל האלבום - Muzik הוא מוסד הלימוד היחיד בישראל (ואחד מהבודדים בעולם) שבו פרויקט הגמר של תלמיד לימודי סאונד והפקה מוזיקלית הינו הפקת אלבום שלם, בסטנדרטים מקצועיים המאפשרים את הוצאתו לאור. אין כמו עובדה זו כדי להעיד על רמת ההתמקצעות אליה מגיע התלמיד בלימודי סאונד והפקה מוזיקלית ב- Muzik - התוצאת מדברות בעד עצמן (אם כי התהליך שעובר התלמיד בדרך אליהן חשוב לא פחות).

בגלל התואר (BA) -בית ספר Muzik הינו מוסד הלימוד היחיד בישראל בו מתקיים מסלול לימודי סאונד והפקה מוזיקלית, המשלב אפשרות לתואר אקדמי מלא (BA).

בגלל האפשרות לפיתוח קריירה בינלאומית - Muzik הינו הנציג האקדמי בישראל של LIPA, מוסד הלימוד הגבוה לאמנויות הבמה בליברפול, שהוקם ע"י פול מקרטני. הדבר פותח בפני התלמיד אפשרות להתחיל את לימודי הפקה מוזיקלית וסאונד בישראל, לסיימם באנגליה עם תואר BA Sound Technology ולפתוח לעצמו אפשרויות נרחבות לקריירה כאיש סאונד וכמפיק בתעשיית המוזיקה הבינלאומית. ראה ראיון עם תלמיד שעבר מסלול זה - דרור מוהר.

בגלל הסטאז' המעשי - צעירים רבים, המחפשים דרך לפיתוח קריירה מקצועית בתחומי סאונד והפקה המוזיקלית, ניצבים בפני דילמה: האם לפתח את כישוריהם באמצעות לימודי סאונד והפקה מוזיקלית במוסד לימוד, או לעשות זאת באמצעות התלמדות מעשית, באולפן או בחברת הגברה? Muzik מאפשר לתלמיד להנות משני העולמות, במקביל: מצד אחד - תכנית לימודי הפקה מוזיקלית וסאונד סדורה ומובנית, המביאה את התלמיד להבנה מעמיקה של תורת הצליל ושימושיה היישומיים בהגברה, הקלטה, עיצוב צליל, מיקס, מאסטרינג ופוסטפרודקשן; ומן הצד השני - התנסויות מעשיות אינטנסיביות בעבודות סאונד והפקה מוזיקלית אמיתיות: הגברת מופעים חיים ב- Muzik Live Room; טכנאות אולפן באולפני ביה"ס ובאולפני db; ועבודות הפקה מוזיקלית כוללת מול תלמידי המוזיקה בביה"ס.

בגלל ש'הפקה מוזיקלית' ניתן ללמוד רק בבית ספר למוזיקה - להבדיל מ'טכנאות סאונד', שהעיסוק בה אינו מחייב הכשרה מוזיקלית, תהליך ההפקה המוזיקלית אינו טכני גרידא - הוא מתפרס גם על צדדיה המוזיקליים של היצירה המופקת. בהתאם לכך, לצד ההכשרה הטכנית בתחום הסאונד, כוללים לימודי ההפקה המוזיקלית המלאים ב - Muzik גם קורסים וסדנאות בתיאוריה, הרמוניה, מקלדת, פיתוח שמיעה, הלחנה, עיבוד, תזמור, סטיילינג, קונספטים מוזיקליים ועבודת הרכב, ומגיעים לשיאם בפרויקטים מעשיים, בהם נדרש התלמיד להפיק את יצירותיהם של תלמידי המוזיקה בביה"ס - כותבים, מלחינים, זמרים ונגנים. באמצעות פרויקטים אלה צובר התלמיד את הניסיון המקצועי והאמנותי הדרוש על מנת לספק ללקוחותיו העתידיים שירותי הפקה מוזיקלית כוללים - להתוות ולנהל תהליך שלם, המוביל מחומרי גלם מוזיקליים ועד לתוצר המוזיקלי המוגמר והבשל להוצאה לאור.

בגלל האפשרות להתפתח גם בנגינה / שירה / מוזיקה אלקטרונית / dj - הלימודים המלאים במסלול לימודי סאונד והפקה מוזיקלית ב - Muzik כוללים גם מסגרות בחירה (פיתוח קול, נגינה והרכבים, dj ומוזיקה אלקטרונית) באמצעותן מפתח התלמיד, על פי בחירתו, כישורים מוזיקליים נוספים.

בגלל מתקני הלימוד - לרשות תלמידי סאונד והפקה מוזיקלית ב- Muzik עומדים מתקנים מעולים, בהם הוא יכול לעשות שימוש גם מעבר לשעות לימודיו - אולם מופעים, אולפני הקלטה, חדרי חזרות, חדרי סטודיו ליצירה ועריכת מוזיקה, חדרוני תקלוט. בשנה האחרונה ללימודים מתבצעים קורסים גם מחוץ לביה"ס - באולפני db ובאולפן פוסטפרודקשן.

בגלל המורים - לימודי סאונד והפקה מוזקלית ב - Muzik מודרכים ע"י צוות מורים מעולה, המורכב כולו מאנשי סאונד בכירים ומפיקים מוזיקליים מנוסים ופעילים: אבי אלבז, אלון אדירי, ארן לביא, בן ספקטור, דורון פלסקוב, זיו מטושקה, נמרוד מור, קובי נעים ורם אוריון.

לימודי סאונד והפקה מוזיקלית ב Muzik - לבחירתכם מגוון אפשרויות :

מסלולי לימוד:

תיאוריה, הלחנה ועיבוד

למה ללמוד תיאוריה, הלחנה ועיבוד מוזיקלי ב-Muzik?

בגלל התמיכה בתלמיד - מוזיקאים רבים בתחילת דרכם, שפיתחו את כישוריהם המוזיקליים אך ורק מתוך עיסוק מעשי בנגינה ו/או בשירה ו/או בסביבת המחשב, מבינים את החשיבות שבלימודי תיאוריה והרמוניה להתפתחותם המוזיקלית אך חוששים מן הקושי הטמון בהם. Muzik מקבל בברכה מוזיקאים מסוג זה: הוא מציע להם, בנוסף על השיעורים הקבוצתיים, גם שיעורי תגבור אישיים, ומביא אותם, בתהליך חווייתי והדרגתי, לשליטה בשפה המוזיקלית.

בגלל הדגש המעשי - לימודי התיאוריה מתבצעים תוך דגש מובהק על הקשריהם המעשיים לצרכי פיתוח היצירה המוזיקלית ויכולות הנגינה, ומגובים בתרגילים יצירתיים, בשיעורי פיתוח שמיעה מלודית, הרמונית וריתמית, סולפג' (שירה מתוך תווים) ויישום השפה המוזיקלית בסביבת המקלדת.

בגלל הסביבה המוזיקלית - הלימודים ב - Muzik מיועדים בראש ובראשונה למי ששואף להתפתח בתחומי האינדי (פולק, רוק, גרוב ואלקטרוניקה). לימודי התיאוריה, ההרמוניה, ההלחנה והעיבוד מותאמים לסביבה מוזיקלית זו, ומאפשרים לתלמיד לפגוש ולשתף פעולה עם מוזיקאים בעלי אוריינטציה ועניין משותפים.

בגלל הדיוק בהשמתו של התלמיד - כל מועמד ללימודי תיאוריה, הלחנה ועיבוד ב- Muzik עובר תהליך של קבלה ומיון, הכולל מבחני שמיעה, קצב, ידע תיאורטי קודם ויכולות נגינה. מבחנים אלה מסייעים לביה"ס לדייק בהכוונתו של התלמיד לרמת הלימוד המתאימה לו, ומאפשרים לתלמידים בעלי רקע מוצק לקבל פטור מלימודי הבסיס ולהשתלב בלימודי הלחנה, עיבוד, תיווי, תזמור וקונטרפונקט מתקדמים.

בגלל המורים - לימודי התיאוריה, ההרמוניה, ההלחנה והעיבוד ב- Muzik מודרכים ע"י צוות מורים מעולה, המחוייב לקידומו של התלמיד. הצוות, בראשותו של ד"ר אורי לשמן, כולל את אליאב קול, עדי דויטש, עינן פרל ומיטשל רוזן.

למעוניינים בלימודי תיאוריה, הלחנה ועיבוד מוזיקלי מציע Muzik שלוש אפשרויות:

מסלולי לימוד:
תכנית לימודים מותאמת אישית, בתיאוריה מתקדמת, הלחנה ועיבוד

לימודי dj ומוזיקה אלקטרונית

 

עוד מימיו הראשונים בשנת 1997, היה Muzik (שנקרא אז Dj School) מוסד הלימוד שפרץ את הדרך ללימודי dj ולימודי מוזיקה אלקטרונית בישראל ולהכרה בהם כתחום לימוד לגיטימי. את בוגרי קורס dj ולימודי מוזיקה אלקטרונית בבית ספר Muzik (ביניהם שלומי אבר, גיא סרנת (Bubble), מעיין נידם (Miss Fitz), עומר מסלר ותומר שמי (TekStep), איציק פינלי (Bunny on Acid), Sabaya, חברי הלייבל  Legotek ורבים וטובים אחרים) ניתן לפגוש כמעט בכל מועדון בישראל ועל במות הפסטיבלים המכובדים בעולם.

למי שמעוניין לפתח את כישוריו כ- dj ו/או כמוזיקאי אלקטרוני ולהירשם אל קורס dj או מסלול לימודי מוזיקה אלקטרונית מציע Muzik חמש אפשרויות לימוד:

מסלולי לימוד:
תכנית לימודים מותאמת אישית, בתיאוריה מתקדמת, הלחנה ועיבוד

שיעורי פיתוח קול ו Singer – Songwriter

 

למה שיעורי פיתוח קול וכתיבת שירים ב - Muzik?

 תכנית לימודים ייחודית, המשלבת לימודי תיאוריה והרמוניה עם סדנאות מעשיות בכתיבה והלחנת שירים, שיעורי פיתוח קול וביצוע.

 תהליך יצירתי מרתק, במהלכו מוצא התלמיד את קולו הייחודי, מזקק את אמירתו האישית ומפתח רפרטואר רחב של שירים מקוריים משלו.  
 
 פרויקטים והרכבים בהם משתף התלמיד פעולה עם נגנים ומפיקים.  
 
 פרויקט הגמר - הפקת מופע מלא משיריו המקוריים של התלמיד, שאיתו הוא יוצא החוצה, אל הקהל.  
 
 אופציה לסיום הלימודים עם אלבום מלא, מוקלט ומופק.  
 
 אפשרות להרחבת תכנית הלימודים לתחומי הנגינה, הסאונד וההפקה המוזיקלית.
 
 אפשרות לתכנית משולבת לתואר BA.
               
 יחס אישי ותמיכה בתלמיד - תשומת לב, ביקורת בונה, ליווי אישי, גמישות בבחירת תכנית הלימודים ומסלול ההתקדמות וקהילה מוזיקלית חמה ותומכת, ברמה שאינה מתאפשרת במוסדות לימוד גדולים. 
 
 אפשרויות חשיפה נרחבות - מגוון אירועים, ביניהם במות פתוחות, תחרות שירים מקוריים ומופעים מוזיקליים, המועלים הן בבית הספר והן במועדוני הופעות ופסטיבלים; אלבום אוסף מיצירות התלמידים המופק מדי שנה.  
 
 צוות מורים משובח, המורכב כולו ממוזיקאים-יוצרים פעילים, המחוייבים לקידומו של התלמיד. הצוות, בראשותו של עינן פרל, הכולל את טל גורדון, מיכל כהן, יניב ברוך, פטריק סבג והדס כרמי.
 
 מתקני לימוד מעולים, בהם יכול התלמיד לעשות שימוש גם מעבר לשעות לימודיו - אולם מופעים, אולפני הקלטה, חדרי חזרות וחדרי סטודיו ליצירה ועריכת מוזיקה.
 
 אפשרות לפיתוח קריירה בינלאומית - Muzik הינו הנציג האקדמי בישראל של LIPA, מוסד הלימוד הגבוה לאמנויות הבמה בליברפול, שהוקם ע"י פול מקרטני, ומקיים עימו מסלול משותף, המאפשר לתלמיד להתחיל את לימודיו בישראל, לסיימם באנגליה עם תואר BA Music של מוסד הלימוד היוקרתי ולפתוח לעצמו אפשרויות נרחבות לקריירה בינלאומית. 

 

מסלולי לימוד:

קידום עצמי בתעשיית המוזיקה

תעשיית המוזיקה, בישראל ומחוצה לה, עוברת בשנים האחרונות שינויים מבניים, שהשפעתם ניכרת הן על האופן שבו מוזיקה יוצאת לאור, והן על אפשרויות הפרנסה העומדות לרשותו של המוזיקאי. כמוסד לימוד, שמטרתו לקדם מוזיקאים יוצרים, מציע Muzik מספר מסגרות לימוד, המיועדות לספק למוזיקאי העצמאי היכרות עם תעשיית המוזיקה וכלים עדכניים לקידום יצירותיו, לפיתוחו כאמן וליצירת אפיקי פרנסה נוספים בתחום המוזיקה:

מסלולי לימוד:
תכנית לימודים מותאמת אישית, בתיאוריה מתקדמת, הלחנה ועיבוד

מוזיקאי קהילתי – תכנית הכשרה מקצועית

"מוזיקאי קהילתי" הינה תכנית הכשרה ייחודית, שנבנתה בשיתוף פעולה בין Muzik ל"מקור - העמותה לקידום יצירה מוזיקלית בקהילה". מטרת התכנית היא להקנות למוזיקאים פעילים את הידע, המיומנות וההתנסויות המעשיות הדרושים על מנת לשמש כמדריך מוזיקלי במערכת החינוך הבלתי פורמלית (במרכזים קהילתיים, כפרי נוער ומוסדות חינוך המיועדים לבני נוער שנפלטו ממערכת החינוך הפורמלית), מתוך דגש על עבודה מוזיקלית עם בני נוער בסיכון. התכנית מיועדת למוזיקאים בעלי אוריינטציה חברתית, השואפים לפתח לעצמם מקור עיסוק נוסף ורב סיפוק, בו יוכלו לממש ולפתח את כישוריהם המוזיקליים ובד בבד לקדם אחרים.


למה ללמוד בתכנית מוזיקאי קהילתי?


בגלל האוריינטציה החברתית - בשונה מתוכניות לימוד להכשרת מורים או ל"תרפיה במוזיקה", מתמקדת תכנית "מוזיקאי קהילתי" בהכשרת מדריכים לעבודה מוזיקלית עם בני נוער על רצף הסיכון. אם שאיפתך אינה להיות "מורה" או "תרפיסט" במובן המסורתי, אלא לנצל את כישוריך המוזיקליים לעשייה חברתית אמיתית ולקדם דווקא את אלה שלא ניתנה להם ההזדמנות ללמוד מוזיקה במערכת החינוך הפורמלית, "מוזיקאי קהילתי" היא תכנית ההכשרה המתאימה לך.

בגלל ההתנסות המעשית - הנדבך המרכזי, סביבו בנויה תכנית הלימודים, הוא התנסות מעשית בהדרכה מוזיקלית, פרטנית וקבוצתית, של בני נוער במערכת החינוך הבלתי פורמלית, בהיקף של יום בשבוע, כבר מתחילת הלימודים. ההתנסות המעשית מתבצעת במרכזי המוזיקה של עמותת "מקור", במסגרת מבוקרת המספקת תמיכה והנחייה של צוות מקצועי, והיא מושתתת על התפיסה שדרך הלמידה האפקטיבית ביותר היא העשייה עצמה.

בגלל פיתוח הכישורים המוזיקליים - לצד מסגרת ההתנסות המעשית והסדנאות המיועדות לפיתוח כישורי הדרכה במוזיקה, ממשיך תלמיד התכנית לפתח את כישוריו המוזיקליים, באמצעות תכנית לימודים הנתונה לבחירתו, מתוך מגוון מסגרות הלימוד ב- Muzik, בתחומי התיאוריה, ההלחנה והעיבוד / נגינה והרכבים מוזיקליים / כתיבת שירים ופיתוח קול / סאונד והפקה מוזיקלית או שילוב בין התחומים האמורים. את תכנית הלימודים לפיתוח הכישורים המוזיקליים בונה התלמיד באופן אישי מול רכז התכנית, על מנת להתאימה במדוייק לרקע המוזיקלי שלו ולשאיפותיו.

בגלל האפשרות לתואר (BA) - את תכנית ההכשרה "מוזיקאי קהילתי" ניתן ללמוד במסלול דו שנתי, המוביל לתעודת גמר, או במסלול ארבע שנתי, המוביל הן לתעודת הגמר של Muzik והן לתואר BA במדעי הרוח והחברה של האוניברסיטה הפתוחה. הבוחרים באפשרות השניה מרחיבים את לימודיהם המעשיים, בתחומי היצירה והפקת המוזיקה, ומשלבים בהם גם קורסים עיוניים, של האוניברסיטה הפתוחה, בתחומים המקיפים את ענף המוזיקה - אמנות, קולנוע ותקשורת, מתוך מודעות לעובדה שבשוק העבודה, תואר אקדמי מלא הוא כלי חיוני, שעשוי לפתוח בפניהם דלתות ואפשרויות נוספות להתקדמות (לרבות אפשרות ללימודי תואר שני).

להלן פירוט תכנית הלימודים בשני המסלולים:

מסלולי לימוד:
תכנית לימודים מותאמת אישית, בתיאוריה מתקדמת, הלחנה ועיבוד

תחומים

להלן תחומי הלימוד ב - Muzik. לתלמידי המסלול המלא / BA אפשרות לבחור קורסים מהתחומים השונים במסגרת קורסי הבחירה של המסלול. תלמידי Open Muzik יכולים לרכז את לימודיהם בתחום מסויים או לשלב בין קורסים מתחומים שונים.
 
למה ללמוד תיאוריה, הלחנה ועיבוד מוזיקלי ב-Muzik?

בגלל התמיכה בתלמיד - מוזיקאים רבים בתחילת דרכם, שפיתחו את כישוריהם המוזיקליים אך ורק מתוך עיסוק מעשי בנגינה ו/או בשירה ו/או בסביבת המחשב, מבינים את החשיבות שבלימודי תיאוריה והרמוניה להתפתחותם המוזיקלית אך חוששים מן הקושי הטמון בהם....המשך
ֹֹֹֹֹֹֹֹֹ
 
למה ללמוד סאונד והפקה מוזיקלית ב-Muzik?


בגלל האלבום - Muzik הוא מוסד הלימוד היחיד בישראל (ואחד מהבודדים בעולם) שבו פרויקט הגמר של תלמיד לימודי סאונד והפקה מוזיקלית הינו הפקת אלבום שלם, בסטנדרטים מקצועיים המאפשרים את הוצאתו לאור....המשך

 

למה ללמוד נגינה ב - Muzik?

בגלל הסביבה המוזיקלית - Muzik הוא בראש ובראשונה חממה לטיפוח מוזיקאים, ששאיפתם היא ליצור, לנגן ולהפיק מוזיקה בתחומי האינדי (פולק, רוק לסוגיו, גרוב ואלקטרוניקה). אם אלה הם תחומי העניין שלך, Muzik הוא מוסד הלימוד המתאים ביותר לפיתוח כישוריך המוזיקליים....המשך


 פיתוח קול וכתיבת שירים
למה ללמוד פיתוח קול וכתיבת שירים ב- Muzik?

תכנית לימודים ייחודית, המשלבת לימודי תיאוריה והרמוניה עם סדנאות מעשיות בכתיבה והלחנת שירים, שיעורי פיתוח קול וביצוע.
תהליך יצירתי מרתק, במהלכו מוצא התלמיד את קולו הייחודי, מזקק את אמירתו האישית ומפתח רפרטואר רחב של שירים מקוריים משלו....המשך


 DJ ומוזיקה אלקטרונית  
לימודי dj , לימודי מוזיקה אלקטרונית

עוד מימיו הראשונים בשנת 1997, היה Muzik (שנקרא אז Dj School) מוסד הלימוד שפרץ את הדרך ללימודי dj ולימודי מוזיקה אלקטרונית בישראל ולהכרה בהם כתחום לימוד לגיטימי. את בוגרי קורס dj ולימודי מוזיקה אלקטרונית בבית ספר....המשך

 לימודי חינוך מוזיקלי
למה ללמוד בתכנית מוזיקאי קהילתי?

בגלל האוריינטציה החברתית - בשונה מתוכניות לימוד להכשרת מורים או ל"תרפיה במוזיקה", מתמקדת תכנית "מוזיקאי קהילתי" בהכשרת מדריכים לעבודה מוזיקלית עם בני נוער על רצף הסיכון. אם שאיפתך אינה להיות "מורה" או "תרפיסט" במובן המסורתי, אלא לנצל את כישוריך....המשך