דניאל כרמלי בדרך לאלבום 2 – חדשות מוזיקה
חפש
מלאו פרטים
וניצור איתכם קשר בהקדם
שלח
הצטרפו אלינו
 width=

 
עמוד הבית    חדשות    דניאל כרמלי בדרך לאלבום 2

דניאל כרמלי בדרך לאלבום 2

  דניאל כרמלי, בוגר Muzik, שחרר את אלבומו הראשון, "פסגה זוהרת", כפרויקט הגמר של לימודיו. אחרי שחרש את הבמות ונוגן בתחנות הרדיו, הוא מבשל אלבום שני, אבל הפעם - רוצה גם אתכם שם. תפסנו את דניאל לשיחה על קמפיין ההד-סטארט, האלבום החדש, והחיים בכלל.
לאלבום החדש אתה עומד לקרוא "כבר הרבה זמן לא הייתי אני." למה בעצם?

באיזשהו שלב קלטתי שבמשך הרבה זמן לא נתתי לעצמי לגיטימציה להיות מי שאני באמת, לא נתתי לעצמי לעשות מה שאני רוצה באמת ולהגיד מה שאני רוצה, אפילו לא העזתי להרגיש.


האלבום הראשון "פסגה זוהרת", נוצר במסגרת פרויקט הגמר של לימודיך כאן ב -Muzik. כמה שונה דניאל כרמלי של אז, מדניאל כרמלי של האלבום השני?
מרגיש יותר נוח לחשוף, מרגיש יותר עצמי :) האלבום הקודם היה האלבום הראשון. זה היה חדש לי, מרגש, הייתי חסר ניסיון וגם הייתי מוגבל בזמן. האלבום השני בא ממקום יותר נח, עם יותר ניסיון ועם יותר חופש.


התחלת לנגן בגיל 12. אתה זוכר מתי הבנת שזה מה שאתה רוצה לעשות בחיים?
אני חושב שהאסימון נפל בתקופת התיכון, הכרתי שם את יוני וקובי (שמלווים אותי עד היום בהופעות) ועוד שני חברים והיינו מנגנים ביחד כמעט בכל אירוע. ברגעים האלה היה מלא אושר וסיפוק וידעתי שזה הדבר שאני הכי רוצה לעשות.


איך השפיעו הלימודים ב -Muzik על היצירה שלך?
הלימודים נתנו מסגרת וחופש יצירה. היה תמיד קהל והיה תמיד פידבק, היו דיונים וזה נתן דרייב ליצור ולהתבטא.


ספר לנו, איך הגיע הרעיון לקמפיין ההד-סטארט?
יצא לי לתמוך בפרויקטים של מוסיקאים שבכלל לא הכרתי. כל הרעיון של הד-סטארט מאוד מהפכני לפי דעתי. זו חשיפה אדירה, זה רעיון כלכלי-חברתי שנותן לך אפשרות להיות מוסיקאי עצמי לחלוטין עם גישה ישירה לקהל.


ולסיום, תגלה לנו - איך שיר נולד אצלך?
בהתחלה זה כואב :) בדרך כלל אני כותב את המוסיקה ואז מופיעות המילים.
קישורים:
לפרויקט ההדסטארט
בנדקמפ אלבום ראשון
פייסבוק


דניאל כרמלי בדרך לאלבום 2 – חדשות מוזיקה